'Artık Anne Olmak İstiyorum'

'Artık Anne Olmak İstiyorum'
Asuman Krause, aşk hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı..

Son dönemde sunduğu yarışma programlarıyla gündemde olan Asuman Krause, aşk hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı. Evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen güzel yıldız, hayatında aşk olmamasından yakındı.

Akşam gazetesinin haberine göre; Krause, "Hiç aşk yok şu anda. Kanım kaynamıyor şu aralar. Kanımı kaynatacak birini bulursam hemen evlenmek istiyorum" diye konuştu. Son günlerde adı işletmeci Varol Kaynar ile birlikte anılan Krause, aşk iddialarını da yalanlamıştı. Güzel yıldız, tiyatrocu sevgilisi Önder Açıkbaş ile de evliliğin eşiğinden dönmüştü.

BOŞANMA FOBİM VAR
Mankenlikle başladığı kariyerine şarkıcılık ve sunuculukla devam eden ünlü yıldız, bugüne kadar "Daha yapacaklarım var" diyerek evliliği ertelediğini belirtirken, annesinin de artık torunlarını sevmek istediğini söylüyor. Daha önce, "Bazen keşke 20 yaşında doğursaydım diyorum" diyen güzel sunucu, boşanmış bir ailenin çocuğu olarak, bir yandan evlilikten korktuğunu da söylemişti. 'Bir kere evlenmek isterim' diyen Krause, boşanma fobisi olduğunu da dile getirmişti.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com