Artık hayatımızdan çık Tayyip!

Artık hayatımızdan çık Tayyip!
T24 yazarı Hakan Aksay, bugünkü yazısı ile Türk halkının büyük çoğunluğunun sesi oldu. Başbakan'ın haddinden fazla içerisinde olduğu hayatlarımızda neredeyse bize yer kalmadı...

Hakan Aksay'ın bugün yayınlanan "Bak Tayyip Bey..." başlıklı yazısı, Başbakan Erdoğan'ın görev alanının dışında kalan her alanda varlık gösterme çabasını dile getiriyor.

Son olarak öğrenci evlerinin denetlenmesi yönünde salık veren RTE'nin hayatlarımızda kapladığı alan çoğaldıkça bize yaşayabileceğimiz bir yer kalmıyor.

Kimsenin hayat tarzına karışmıyoruz diyen Erdoğan'ın koyduğu kurallar çerçevesinde şekillendirmek zorunda bırakıldığımız hayatlarımızın özetini Hakan Aksay çıkarıyor...

İşte Aksay'ın yazısından ilginç satırbaşları:

Hayatımızda kapladığın alan çok fazla genişledi artık. Senin gölgen gün ışığımızın önünü kesmeye, sesin kulak zarımızı oymaya, bıyıkların çorbamıza girmeye başladı. Her yerde sen varsın!
 
Ülkeyi bu "çatışma" ve "kamplaşma" ortamına sokarsan, seçimlerde çoğunluğu alacağın hesabını yaptın bir kere. Sana iktidar getirecekse, her türlü gerginliğe girecek kadar gözü karasın.
 
Bak Tayyip Bey,
 
On bir yıldır iktidardasın. Herkese kısmet olmadı bu kadar uzun süre koltukta oturmak.
 
Ama o koltuğu da bu kadar kafamıza vurma artık! Gırtlağımıza dayama! Boğma bizi!
 
Ne demiştin sen? "Hizmete talip oldun" ve sonra "halk seni görevlendirdi". O zaman görevini yap ve hizmet et! Krallığa, sultanlığa soyunma!

Hakan Aksay'ın yazısının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com