Artık İstifa Etsinler

Artık İstifa Etsinler
Başkan Aziz Yıldırım'dan federasyona ağır sözler...

Başkan Aziz Yıldırım, Basketbol Federasyonu ve Hacettepe Doping Kontrol Merkezi'ni topa tuttu: Takımımız durduruldu. Skandala imza atanların istifa etmemesini anlamak mümkün değil.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin 97. sayısındaki yazısında, Diana Taurasi'nin doping testi sonucunun yanlış çıkmasıyla ilgili durumu değerlendirdi. Kimi insanların Fenerbahçe karşıtlığı adına kendilerini komik duruma düşürme pahasına fikirlerinde ısrarcı olduklarını gördüklerini anlatan Yıldırım, “Ortada dünya spor tarihinin en büyük spor skandalı vardır. Türkiye Doping Kontrol Merkezi ve Türkiye Basketbol Federasyonu Sağlık Kurulu'nun müşterek yetersizliği sonucunda sportif yarışmaya müdahale edilmiştir. Bu haksız ve benzeri görülmemiş müdahale sonucunda Fenerbahçe Spor Kulübü'nün önü kesilmiş, Avrupa'da yenilgi yüzü görmeyen mükemmel takımımız adeta durdurulmuştur” dedi.

'Sayın Turgay Atasü pişkinlik yapmaktadır'

Başkan Yıldırım özetle şunları kaydetti: Sporcumuzun daha B numunesi bile açılmadan kendisinin doping kullandığı hakkında karar veren ve hatta 'iki sene ceza alır' açıklamasını yapacak kadar ileri giden TBF Sağlık Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Turgay Atasü hangi yüzle bugün bulunduğu makamı işgal etmeye devam etmektedir? Sayın Atasü halen yaptığı açıklamalar ile tabir-i caiz ise pişkinlik yapmaktadır. WADA Türkiye Temsilcisi Sayın Prof. Dr. Rüştü Güner de ön yargı ile hareket etmiş ve kulübümüze saygısızlık yapmıştır. Doping Kontrol Merkezi müdürü Sayın Prof. Nur Sabah Başçı ve raporu onaylayanlar istifa etmek için daha ne olmasını beklemektedirler?

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com