"Arzum Türkiye'nin İzmir gibi olması"

"Arzum Türkiye'nin İzmir gibi olması"
CHP lideri Kılıçdaroğlu, ''Bütün arzum ve dileğim Türkiye'nin de İzmir gibi olmasıdır. Her inançtan, kimlikten insanımız var" dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bornova Belediyesi'nin Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği toplu açılış törenine katıldı.
 
Kılıçdaroğlu, İzmir'in sadece Türkiye'nin değil, dünyanın imrendiği bir kent olduğunu, doğal güzellikleri, tarihi, üniversiteleri, güzel insanları bulunduğunu, bu nedenle göç aldığını belirtti.
 
İzmir'i İzmir yapan unsurun İzmir'de yaşayanlar ve İzmir'deki belediyeler olduğunu kaydeden Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:
 
''İnsanı seven, yüreğinde insan sevgisi olan belediye başkanları bu hizmeti yapıyorlar. Onlara şükran borçluyum, size hizmet ettikleri için. Güzel bir kentte barış içinde yaşıyorsunuz. Sevgi dolu bir kentte yaşıyorsunuz. Bütün arzum ve dileğim Türkiye'nin de İzmir gibi olmasıdır. Her inançtan, kimlikten insanımız var. Hepsi barış içinde yaşıyor. Kin yok, sevgi var. Güzel insanlar, gelin hep beraber özgürlüğü İzmir'den bütün Türkiye'ye yayalım.''  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com