Asansör sapığı mühendis çıktı!

Asansör sapığı mühendis çıktı!
Ankara'nın kâbusu yakalandı!

Ankara’nın Keçiören ve Kızılcahamam ilçelerinde birçok kadına tacizde bulunan ve tecavüz eden iki seri sapığı cezaevine gönderen polis, bu kez Çiğdem Mahallesi’nde takip ettiği 4 lise öğrencisini, evlerinin asansöründe sıkıştırıp taciz eden sapığın peşine düştü. Taciz edilen kız öğrencilerin ifadesinden yola çıkan ahlak masası ekipleri, sapığın robot resmini çizdi. Bölgedeki güvenlik kameralarını inceleyen polis, eldeki robot resimle güvenlik kamerası görüntülerini karşılaştırdı. Görüntüler üzerinden yapılan kısa süreli çalışma sonucunda, sapığın kimliği ve adresi belirlendi.

Tüm delilleri değerlendiren polis, sapığın cep telefonunun taciz sırasında aynı yerdeki baz istasyonundan sinyal verdiğini saptadı. Adresi tespit edilen asansör sapığı evinde ele geçirildi. Bakü–Ceyhan Boru Hattı’nda çalıştığı belirlenen ve makine mühendisi olan D.B., sorgu sırasında hakkındaki iddiaları reddetti. Kızların şikâyetçi oldukları D.B. polisteki sorgusunun ardından, ‘küçük yaştaki kızlara cinsel istismar ve taciz’ iddiasıyla sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Ahlak polisi tarafından ifadesi alınan mağdur kızlar, D.B.’yi teşhis etti. Mağdur kızların ifadesinden yola çıkan polis, sapığın her seferinde aynı yöntemi kullandığını belirledi. Sapığın, takip ettiği kızla birlikte apartmana girdiği, en üst katın düğmesine bastığı ve ardından da elindeki anahtarı yere düşürüp almaya çalışırken eliyle genç kızın bacaklarına dokunduğu öğrenildi. Daha sonra da “Senin adın ne? Sen benim kızıma çok benziyorsun. Ben uzun süredir kızımı göremiyorum. Seni sevebilir miyim?” diyerek önce saçlarını okşadığı, sonra da yanaklarından ve dudaklarından öpmeye çalıştığı belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com