ASELSAN Ölümlerinde Şok İddia!

ASELSAN Ölümlerinde Şok İddia!
ASELSAN'daki 4 mühendisin şüpheli ölümüyle ilgili çok önemli bilgiler ortaya çıktı...

Sadece 4 mühendisin bir yıl içinde ard arda ölmesi değildi şüpheli olan. Ölmeden hemen önce ailelerine öyle şeyler anlatmışlardı ki, anne babalar, Ergenekon deşifre olmadan Ergenekon'u, Casusluk çetesi ortaya çıkarılmadan yıllar önce bu çeteyi çocuklarından duymuşlardı.

Aselsan mühendislerinden Burhaneddin Volkan da tıpkı diğer arkadaşları gibi 8 Ekim 2007'de şüpheli bir şekilde can verdi.

Öldüğünde yedek subay olarak askerliğini yapıyordu. İntihar etti dediler. Cenazesi GATA'ya kaldırıldı. İddiaya göre oğullarını görmek isteyen aileye de ilginç şekilde engel olunmaya çalışıldı. 

ASELSAN Mühendisi Burhanettin Volkan, organlarını bağışlamamıştı. Askeri kimliğinde de organ ve doku bağışı bölümünde "hayır" seçeneğini işaretlemişti. Ancak GATA imamlarının ailesine son kez dokunma izni bile vermek istemediği genç mühendisin, iddiaya göre gözlerine kadar bütün organları alınmıştı. Ailesi, "intihar etti" denilen Burhaneddin'in, farklı bir yöntemle öldürüldüğünü ileri sürüyor. Organlarının da herhangi bir tahlil yapılamaması için alındığını düşünüyorlar. Çünkü çocuklarının ölmeden önce söyledikleri tüyler ürpertici. Genç mühendisin F-16'larla ilgili söyledikleri son derece dikkat çekici. Zira yıllar önce söylenen o sözler Askeri Casusluk soruşturmasında tek tek milletin karşısına çıktı. İddialara göre çete, ASELSAN üzerinde özellikle çalışıyor, F-16'ların kendi mühendislerimizce modernize edilmesini ve jetlere gece görüş sistemlerinin motajlanmasını engelliyorlardı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com