Asena Seksi Bir Kız

Asena Seksi Bir Kız
Nouma itiraf etti...

Ziraat Türkiye Kupası final maçında Beşiktaş-İstanbul BŞB'sinin heyecan dolu müsabakasını canlı olarak Kayseri'deki yeni statta izleyen şanslı taraftarlar arasında ben de vardım. Salı günü gittiğimiz Kayseri'de canımız sıkılmadı desem yalan olur. Gez gez çarşı pazar pastırma, sucukçular ve bol bol kuruyemişçi dükkânları. Hilton Oteli'nde kaldık ama ben Hilton'un yerinde olsam ismimi otel sahibinden geri alırım. Odaları hiç Hilton'a yakışmıyor. Otel hiç yenilenmemiş. Otelin SPA'sına indim. Dökülüyor. Sauna içler acısı. Sauna tahtaları leş gibi ve çürümüş. Duşlar kokuyor. Daha ne anlatayım?


BEŞİKTAŞ'IN ÇOCUĞU PASCAL
Neyse salı akşamı içkili nadir yerlerden biri olan Altıntepe'de grup olarak bir fasıl yaptık. Ama orada da hizmet sıfır. Çarşamba günü gerçek Beşiktaş'ın çocuğu olan Pascal Nouma otele geldi. Pascal'ın sevildiğini biliyordum ama bu kadar çok ilgi ve alaka gördüğüne şahit olmamıştım. İnanın yüzlerce kişi tek tek kendisiyle fotoğraf çektirdiği halde suratını dahi ekşitmedi. Üstelik bir de onlara esprili cevaplar vermekten de kaçınmadı. Maçı da birlikte locadan seyrettik. Locanın alt katındaki Beşiktaşlı taraftarlar locaya tırmanarak çoluk çocuk fotoğraf çektirmek için yarıştılar. Pascal maçın oynandığı 120 dakikanın yarısında birçok insanla fotoğraf çektirdi desem yalan olmaz. Geri kalan zamanda da maçın heyecanından hop oturup hop kalktı.


İBRAHİM TATLISES PROBLEM
Bu arada bütün Beşiktaşlılar Pascal'a, "Nihat'ı iyice dövseydin"le birlikte küfürler de sallarken, Pascal, "Şişşşşşt ayıp. Böyle söylemeyin" diyerek onları susturmaya çalıştı. Tabii ki ben de gazeteci olarak kendisiyle dedikodu yapmaktan geri kalmadım. Ebru Destan ile arasında bir ilişki olup olmadığını sordum. "Ebru iyi kız ama aramızda bir şey olmadı" deyince arkasından kendisine "Asena senden çok hoşlanıyormuş" dedim. Pascal bir an afalladı. El hareketleriyle göğüslerini kastederek Asena güzel ve seksi bir kız" dedi. Yine surat ifadesi değişirek "Ama İbrahim Tatlıses problem" diyerek gülmeye başladı. Ben bu imadan anladığım kadarıyla Pascal'ın Asena ile arasında bir elektriklenme olmuş. Asena İstanbul'a döndüğünde aralarında bir ilişki başlarsa şaşırmam.

Ünal Demirkaya / HT Magazin

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com