Asfalt Sezonu Açıldı

Asfalt Sezonu Açıldı
Kütahya'da asfalt sezonu açılışı Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'nin katılımı ile Gediz İlçesi Gökler beldesinde yapıldı.

Kütahya'da asfalt sezonu açılışı Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'nin katılımı ile Gediz İlçesi Gökler beldesinde yapıldı.
Kütahya'da asfalt sezonu açmak ve Gökler Beldesinin yol asfaltlama çalışmalarını başlatmak üzere Gediz'e giden Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe ilk olarak Gediz-Eskigediz arasında yapımı devam eden duble yolda da incelemelerde bulunarak bilgiler aldı.
Gökler Beldesi ile Saz köy'e hizmet eden 6 kilometrelik bozuk yol 2007-2008 yıllarında 5 metre genişlikten 7,5 metre genişliğe çıkartılmış olup 2010 yılında da İl Özel İdare bütçesinden asfalt çalışması yapılmaya başlanmıştır. 2010 yılı içinde Köydes ve İl Özel İdaresi programı kapsamında Kütahya genelinde 104 km. 1. Kat asfalt, 54 km. 2. Kat asfalt olmak üzere toplam 158 km. asfalt programı bulunduğu açıklandı.
Düzenleme ve genişletme çalışmaları tamamlandıktan sonra asfaltlama için düzenlenen törene Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreter v. Erhan Ar, Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, İl Genel Meclis Başkanı M. Şükrü Nazlı, İl Genel Meclis üyeleri, Gökler Belediye Başkanı Murat Bardakçı, daire amirleri, çevre belediye başkanları ve belde halkı katıldı.
Yolda asfaltlama çalışmalarının başlamasından sonra Gökler Belediye Başkanı Murat Bardakçı'dan belde hakkında bilgi alan Vali Şükrü Kocatepe, daha sonra belediye önüne giderek vatandaşlarla görüştü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com