Aşık Adam

Aşık Adam
Issız Adam filmiyle ünlenen Cemal Hünal, sevgilisine sergilediği tavırlarıyla aşk adamı olduğunu gösterdi.

Giyinebilir Sanat sloganıyla Londra'da defile sergileyen Vanessa G, önceki akşam da İstanbullu modaseverlerle buluştu. Güney Afrikalı markanın yeni koleksiyonunu tanıttığı davete; Eda Taşpınar, Helin Avşar, Deniz ile Haluk Berdan, Fadik Sevin Atasoy, Deniz Akkaya, Akasya Aslıtürkmen, Cemal Hünal ve sevgilisi Lale Cangal gibi isimler vardı. Davetin en dikkat çeken ismi ise "Issız Adam" filmiyle ünlenen Hünal'dı. Sevgilisiyle romantik görüntüler sergileyen ünlü oyuncu için "Aşk adamı" yorumu yapıldı.

SEN SUS, GÖZLERİN KONUŞSUN
Oyuncu sevgilisi Lale Cangal ile romantik görüntüler sergileyen Cemal Hünal'ın bakışları her şeyi anlatıyordu. Ünlü oyuncu, çok yakında sevgilisiyle nikah masasına oturacağını açıkladı.

* Güzel aşkının ellerini bırakmayan Cemal Hünal, "Ünlü oyuncu meğer ıssız değil, aşk adamıymış" dedirtti.

* Cemal Hünal, Lale Cangal'ın açılan bileziğini büyük bir titizlik ve romantizmle hemen taktı.

ŞİP ŞAK MODASI
Defileye eşi Haluk Berdan ile katılan Deniz Berdan, fotoğraf makinesini elinden bırakmadı. İkoncan, kendi adını taşıyan moda sitesi için fotoğraf çektiğini söyledi.

DENİZ DURULDU
Geçtiğimiz günlerde aldığı alkolün etkisiyle yere düşen Deniz Akkaya, bu kez tedbiri elden bırakmadı. Defilenin en güzel konukları arasında başı çeken Akkaya, gece boyu sadece limonlu soda içti. Deniz Akkaya, düşme kazasıyla ilgili ise "Bana ders oldu" yorumu yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com