Asil Nadir'in serveti gelin-görümce arasını açtı

Asil Nadir'in serveti gelin-görümce arasını açtı
İngiltere’de tutuklu bulunan Asil Nadir’in malları için eşi Nur Nadir ile kız kardeşi Bilge Nevzat arasında kavga çıktığı öne sürüldü

İddialara göre, Bilge Nevzat, Kıbrıs Gazetesi’nde Nur Nadir’e ait odanın kilidini değiştirdi ve ofise başka birini yerleştirdi. Nur Nadir de yanına aldığı çilingir ile Kıbrıs gazetesi binasını bastı ve odaya tekrar yerleşti.

Haberle ilgili olarak Milliyet’e konuşan Bilge Nevzat, iddiaları reddetti. “Bizim ailemizde hiç bir zaman mal ve para kavgası olmadı” diyen Nevzat, “Bu düşüncelerimi kendi ailemiz için söylüyorum. Nur’la da görüşmüyoruz” dedi.

Nur Nadir, daha önce, “Asil Nadir’le ailesi ilgilenmiyor, tek başıma ben mücadele ettim” demişti. Kavganın bu açıklama üzerine çıktığı ve Bilge Nevzat’ın Nur Nadir’e sert tepki gösterdiği ileri sürüldü.

TÜRKİYE'YE İADESİNİ İSTEDİ

KKTC basını İngiltere’de sahibi olduğu Polly Peck International şirketinden zimmetine 29 milyon sterlin geçirdiği gerekçesiyle 10 yıl hapse mahkum olan Kıbrıslı ünlü Türk işadamı Asil Nadir’in (71) yaptığı başvuruyla Türkiye’ye iadesini istediği öne sürüldü.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com