"Asıl risk Beşiktaş için başlıyor"

"Asıl risk Beşiktaş için başlıyor"
Ahmet Çakar'dan yeni bir iddia daha...

Sansürsüzhaber - Türkiye Futbol Federasyonu tarafından iddiaları yalanlanan Ahmet Çakar, twitter'dan yorumlar yaptı. Çakar, "Futbol Federasyonu beni yalanlamıştı. Hayal ürünü demişti. Ali Koç'un açıklamalarına ve CAS'daki belgeye bakın, hayal ürünü müymüş?" dedi.

"TFF'NİN YAPTIĞI HUKUK GASPI  VE ANAYASAL SUÇTUR"

Çakar, "Problem şu ; İddianame sonrası Fenerbahçe'nin suçlu bulunması başka, gizlilik kararına rağmen UEFA'ya şifaen bilgi verilip men edilmesi başkadır" yorumunu yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun yaptığı bu davranışa da tepki gösteren ünlü spor yorumcusu, "Federasyonun yaptığı hukuk gaspı ve anayasal suçtur. Zira, resmi birinin Federasyon adına UEFA'ya, "Şike kesindir" demesi, Türk yargısını da manüple etmektedir" şeklinde bir ifade kullandı.

"ŞİMDİ ASIL RİSK BEŞİKTAŞ İÇİN BAŞLIYOR"

Çakar, "Şimdi asıl risk Beşiktaş için başlıyor. Niye tahmin edin. Şimdi anladınız mı Trabzon niye şampiyondur dediğimi?" şeklinde bir ifadeyi de twitter'dan takipçileriyle paylaştı. Ayrıca Çakar, "Dosyada Mehmet Yıldız'a para teklif eden kişi yönetici değil. Trabzon'da yaşayan, 'Zeki M.' adında bir iş adamı." dedi.

"HANEFİ AVCI'NIN İSMİ DE BİR BAĞLANTI İLE KARIŞACAK"

Bir tahminde de bulunan Ahmet Çakar, "Tahminim şu ki ; önümüzdeki aylarda bu dosyaya Hanefi Avcı'nın ismi de bir bağlantı ile karışacak" şeklinde bir yorumda bulundu.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com