Asıl seks kaseti komplosu Cemaate kurulmuş!

Asıl seks kaseti komplosu Cemaate kurulmuş!
AKP-Cemaat savaşında kimin kime ne komplo kurduğu belli değil.
AKP-Cemaat savaşı medya üzerinden devam ederken Cemaate yakın köşe yazarları bugünkü yazılarında seks kaseti konusuna yer verdiler. Zaman Gazetesi'nde Bülent Korucu seks kaseti konusunda Emin Çölaşan'ı seks kasetini kırdığı için suçlarken Bugün Gazetesi yazarı  Adem Yavuz Arslan bu konuda yazıyor ve 'asıl cemaate kaset komplosu' kurulmak istendiğini iddia etti. Arslan da Korucu gibi Emin Çölaşan'ı, Aydınlık Gazetesi'ni Oda Tv'yi suçladı. 
 
Arslan yazısında "Geçen bir Ankara temsilcisi, Cemaat’in AK Parti karşıtlarına ‘ev, araba, arsa’ verdiğini bile yazdı. Atışın serbest olduğu bir alan Kaset iftirası da böyle. Dershane konusunda demokratik mekanizmaları kullanarak, kamuoyu oluşturarak haklılığını topluma izah eden Cemaat’ten intikam “kaset iftirası” şeklindeki kolay yolla alınmaya çalışılıyor.
 
“Cemaat’in elinde kaset var” dediğinizde nasıl olsa size dava açılıp, hukuk önünde bu iddiayı ispatlamak zorunda kalma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Atış bu yüzden serbest." ifadelerini kullandı.
 
 
Arslan iddiasının devamını ise şöyle sürdürdü:
 
Emin Çölaşan, Aydınlık ve ODA TV gibi yerlerden kaset imaları ile camia ile AK Parti’nin arasının geriye dönüşü mümkün olmayacak şekilde açılmasını temin etmeye matuf iftira nitelikli imaları karşısında vakıf açıklamasında bunun lanetlik olduğunu ifade etmiş ve iftira olduğunu ortay koymuştu. Bu açıklama sonrasında bu imaların benzerini onların ağzıyla “kaset” diye diye Hizmet’e saldıran arkadaşlar ancak karanlık odaklarla söylem paralelliği oluşturur. Hiçbir gerçekliği de geçerliliği de olmaz. Hizmet’in bu konudaki duruşu Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın konuyla ilgili açıklamasında sabittir. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com