Aşk hayatında dengeyi bulamadı!

Aşk hayatında dengeyi bulamadı!
Nur Fettahoğlu bu sefer Doğuş Grubu'nun sahibi Ferit Şahenk'in sağ kolu olarak anılan Levent Veziroğlu ile görüntülendi.
Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeniyle izlenen 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde Mahidevran karakterini canlandıran Nur Fettahoğlu, eski sevgilisi Necati Şaşmaz evlendikten sonra özel hayatında bir türlü dengeyi kuramadı.

Necati Şaşmaz'ın evlilik haberi sonrası geçtiğimiz haftalarda Gökhan Niya adlı genç ile bir araçta kendini saklamaya çalışırken görüntülenmiş ve sevgili olduklarını idda edilmişti.

Fakat ikili bir açıklama yapmaktan kaçınırken Nur Fettahoğlu bu sefer Doğuş Grubu'nun sahibi Ferit Şahenk'in sağ kolu olarak anılan Levent Veziroğlu ile önceki akşam oldukça samimi bir şekilde Etiler'deki Di Mario adlı Restaurant'ta görüldüler. İkili ortak arkadaşları ile birilkte keyifli bir akşam geçirirken yan yana oturan Nur ve Levent çiftinin samimiyeti mekandakilerin dikkatlerinden kaçmadı.

Mekan çıkışı gazetecilerin olduğunu öğrenen ikiliden önce Nur Fettahoğlu çıkarken, Levent Bey ise uzun süre sonra çıktı. İkili sorulan soruları yanıtlamazken Nur Fettahoğlu'nun özel hayatında Levent bey ile mutlu olup olmayacağı şimdiden merak konusu oldu.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com