"Aşk-ı Memnu'nun gayri meşru çocuğu!"

"Aşk-ı Memnu'nun gayri meşru çocuğu!"
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Aşk-ı Memnu tutanakları afişe edildi. Aşk-ı Memnu'nun gayri meşru çocuğudur bu siyasi çözüm. Bu mektupta emanete ihanet edenlerin cilveleşmeleri vardır" dedi.
TBMM'de düzenlediği basın toplantısında çözüm sürecine yönelik eleştirilerde bulunan Vural, Başbakan'ın PKK ile yol arkadaşlığına girdiğini ve bu arkadaşlığı örtmek için çelişkili açıklamalar yaptığını ileri sürdü.
 
Oktay Vural, "Ezel, ebet' deyip gaza gelip kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan sensin ama sen Hint kumaşı değil Amerikan çaputusun. 'Mustafa Kemal Sevr'i yırtıp attı, yedi düveli kovdu. Mustafa Kemal kim sen kimsin? Terör örgütünü ne zamandan beri devlet olarak görüyorsun? 'Başbakan, Mehmetçiği kirli amaçları için kullanıyor. Terör örgütünün dizinin dibinde ayrılmayan sensin. Başbakan, milli duruştan bahsediyor. PKK'ya boğun eğmek milli duruş oldu. Başbakan, milli değerlerimizi yozlaştırıp istismar ediyor. Sen Öcalan, İmralı, PKK, BDP ile yürüyorsun. Sen MHP ve milletle yürüyebilir misin? Senin tıynetin buna müsaade etmez. 'Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alıyorum' diyen zihniyetin, millet kelimesinin yanına almasına imkan yoktur. Sen bebek katiliyle yol arkadaşlığı yaparsın, sana da bu yakışır. Senin terörle mücadele edecek yüreğin yok. Aşk-ı memnu tutanakları afişe edildi. Aşk-ı memnunun gayri meşru çocuğudur bu siyasi çözüm. Bu mektupta emanete ihanet edenlerin cilveleşmeleri vardır" diye konuştu. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com