Askerde Menisküs Oldu

Askerde Menisküs Oldu
Askerliğini erteletmek için Tepecikspor'dan profesyonel futbolcu lisansı çıkaran, ancak Futbol Federasyonu lisansını iptal edince birliğine teslim olan şarkıcı Alişan, menisküs ameliyatı olup 45 gün hava değişimi aldı.

FUTBOLCU SAKATLIĞI MENİSKÜS
Alişan gol gol gol! Profesyonel futbolculara tanınan 38 yaşına kadar askerliği tecil hakkından yararlanmak için Tepecikspor'da futbola başlayan ve profesyonel futbolcu lisansı çıkaran şarkıcı Alişan, şimdide futbolcu sakatlığı olarak bilinen menisküs oldu. Futbol Federasyonu lisansını iptal edince birliğine teslim olan ve Armoni Mızıkası Moral Ekibi Türk Halk Müziği Orkestrası'nda askerlik yapan şarkıcı geçtiğimiz günlerde sakatlandı.

DOSTLARI EVDE ZİYARET EDİYOR
Ankara'da askeri hastanede menisküs ameliyatı olan Alişan, 45 gün hava değişimi izni aldı. Ünlü şarkıcı ameliyat sonrası İstanbul'a evine geldi. Gazetecilere yakalanmamak için evden dışarı çıkmayan Alişan, istirahat sonrası yeniden birliğine teslim olacak. Buarada ünlü şarkıcının ameliyat olduğunu öğrenen dostlarının Alişan'ı evde ziyaret ederek biran olsun yalnız bırakmadığı öğrenildi.

HT MAGAZİN / Uğur SOYSAL

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com