Askeri casusluk davasına "bekaret raporu"

Askeri casusluk davasına "bekaret raporu"
Para karşılığı erkeklere pazarladığı iddia edilen davanın müştekisi diş doktoru T. P. bugünkü duraşmada mahkemeye iddianın doğru olmadığını göstermek için öyle bir belge sundu ki!

İbrahim Sezer'in para karşılığı erkeklere pazarladığı iddia edilen davanın müştekisi diş doktoru T. P. bugünkü duraşmada mahkemeye iddianın doğru olmadığını göstermek için öyle bir belge sundu ki, salonda hakiminden savcısına, avukatından dinleyicisine herkes şok yaşadı. * Heyete yaklaşarak "özel" olduğunu belirttiği belgeyi uzatan Kadın doktor, tutuklu sanık İbrahim Sezer'in söz konusu belgenin ne olduğu konusunda ısrar etmesi üzerine bunun "Bekaret raporu" olduğunu açıkladı.
 
Muvazzaf ve emekli askerler ile TÜBİTAK görevlilerinin yargılandığı 'Askeri Casusluk ve Şantaj davası' müşteki T. P. dinlendi.
İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada 13’ü tutuklu 56 sanık yargılanıyor. Bugünkü duruşmaya 13 tutuklu sanık ile bazı tutuksuz sanıklar katıldı.

SALONA “BEKARET RAPORU BOMBASI" DÜŞTÜ
İbrahim Sezer’in para karşılığı erkeklere pazarladığı iddia edilen diş doktoru T. P. müşteki olarak dinlendi. Pala, emniyette verdiği ifadenin çarpıtıldığını söyleyerek, “ 10 yıldır İbrahim Sezer’i tanırım. Sosyal bir arkadaşlığımız var. İfademde hem benim hem de onun mağdur edildiğini belirtmeme rağmen bunlar yazılmadı" dedi. Mahkemeye doktor raporu sunan ve bunun özel olduğunu söyleyen Pala, tutuklu sanık İbrahim Sezer’in sorusu üzerine mahkemeye sunduğu raporun “bekaret raporu" olduğunu söyledi.

MAHKEME BAŞKANINDAN ÇAPKINLIĞINI ANLATAN MÜŞTEKİYE ‘SİZ YANDINIZ’ ESPRİSİ...
Kadın doktorun ardından müşteki S.K. ifade verdi. Sezer ile yaptığı bir telefon görüşmesinde sanık Sezer’den ev istediğini belirten müşteki, bu konunu da açıklamak istediğini söyledi.

S:K, kız arkadaşının geldiğini ve İbrahim Sezer’e ev olup olmadığını sorduğunu söylemesi üzerine mahkeme Başkanı Metin Özçelik, “ Evlisiniz değil mi?" diye sordu. Kabil, Başkanın sorusuna “Başkanım o ayrı o ayrı" diye karşılık verdi. Mahkeme başkanının “Sizin için sorun olmasın bu anlattıklarınız" sözüne karşılık, müşteki, “ Birilerinin üzerine atılı bu yafta kalkacaksa anlatırım" dedi. Mahkeme Başkanı Özçelik, Kabil’e espiri yaparak “ siz yandınız" dedi. (SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com