Aşkın ve Haluk ayrılığı doğruladılar

Aşkın ve Haluk ayrılığı doğruladılar
Ünlü sanatçı Haluk Bilginer ile şarkıcı eşi Aşkın Nur Yengi boşanıyor mu? İddialara çiftten ortak bir açıklama geldi.

6 yıldır evli olan ve Nazlım adını verdikleri bir kızları bulunan Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi hakkında çıkan ayrılık haberleri çiftin bugün yaptığı bir açıklamayla doğrulandı.

ORTAK AÇIKLAMA İLE DUYURDULAR

Çift ortak yaptıkları açıklamada ayrılık kararını şöyle duyurdular:

"Aldığımız ortak bir karar sonucunda özel hayatımızı ayırdık. Bu konuda, kızımızı da düşünerek röportaj talep edilmemesini ve hassas davranılmasını önemle rica ederiz."

HALUK BİLGİNER AĞABEYİMDİR

Bilginer'in Yengi ile ayrılığın nedeninin ihanet olduğu iddiası ortaya atıldı. Usta aktörün tiyatrosu Oyun Atölyesi'nde beraber oynadığı Evrim Alasya (32)ile yakınlaştığı öne sürüldü. Aşkın Nur Yengi ile de arkadaş olduğu bilinen Alasya, önceki hafta "Muhteşem Yüzyıl"da Nebahat Çehre'nin gençliğini canlandırmış ve müthiş benzerliğiyle şaşkınlık yaratmıştı. Haluk Bilginer'in eşinden ayrıldığını dün duyduğunu söyleyen Alasya, iddialar için "Böyle bir olayda adım geçtiğini duyduğum an ellerim titredi. Ben 4 yıldır Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam'ın görüntü yönetmeni Bülent Özer'le beraberim. Bu söylentiler benim ilişkimi de tehlikeye sokuyor. Haluk Bilginer ustamdır, ağabeyimdir, benim babam yaşındadır ve beni kızı gibi sever. 6 yıldır onun tiyatrosundayım. Aşkın hanımı da tanımıyorum. Kim böyle bir iddiayı ortaya atıyorsa ya da kimin böyle bir şüphesi varsa, ben burdayım. Böyle bir şey yaşasam çıkıp söylerim. Kaçak göçek yaşamam. Yarın Haluk Bilginer'le oyun için İngiltere'ye gidiyoruz. Turne öncesi keyfimiz kaçtı" dedi.

"BU İLİŞKİYİ 4 YIL BEKLEDİM"

Üzerinde bornozuyla objektiflere takıldığı fotoğrafı magazin gündemine bomba gibi düşünce "Ben bu ilişkiyi 4 yıl bekledim" dediği öğrenilen Yengi, 2006'da Bilginer'le nikah masasına oturmuştu. Kızları dünyaya geldikten sonra mutlulukları artan çiftin de şimdi yuvasının ihanet yüzünden çatırdadığı konuşuluyor. Kıskançlık üzerine psikolojik tedavi gördüğünü gizlemeyen ve röportajlarında "Kıskançlık bende baki, Haluk birine aşırı ilgi gösterdiyse, o da içimi acıttıysa, saklamam söylerim" açıklamasını yapan Yengi, ayrılık kararı sonra kızıyla Acarkent'teki evinde kalmaya başladı. Bilginer'in de geçen yıl satın aldıkları, Yengi'nin de dekorasyonuyla yakından ilgilendiği Ömerli'deki Kasaba Evleri'nde kaldığı öğrenildi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com