'Aşkın yansımaları' şiir ve türkü gecesi

'Aşkın yansımaları' şiir ve türkü gecesi
(DPÜ) Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu (GMYO) öğrencileri, düzenledikleri "Aşkın Yansımaları" konulu Şiir ve Türkü Dinletisi gecesinde eğlendiler.

Kütahya Dumlupınar (DPÜ) Üniversitesi Gediz Meslek Yüksekokulu (GMYO) öğrencileri, düzenledikleri "Aşkın Yansımaları" konulu Şiir ve Türkü Dinletisi gecesinde eğlendiler.
Gediz Belediye Kültür Merkezi'nde Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin hazırlayıp sunduğu "Aşkın Yansımaları" adlı Şiir ve Türkü Dinletisi gecesinde izleyenler adeta büyülenirken, tüm öğrencilerde doyasıya eğlendiler.
Program öncesi bir konuşma yapan Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Melih Hamdi Saraoğlu, "Bu akşam olduğu gibi tüm öğrencilerin her türlü etkinlik ve çalışmalarında yanlarında olacağız" dedi.
Saat 20.30'da başlayan Şiir ve Türkü Dinletisi gecesinde protokolün olmayışı dikkatleri çekerken, ünlü şair ve sanatçıların kitaplara ve sinemalara konu olan şiirleri, türküleri öğrenciler tarafından büyük bir başarıyla seslendirildi.
DPÜ öğrenci ve öğretim üyelerinin katıldığı gece programı, davetliler tarafından büyük bir beğeniyle ayakta alkışlanarak sona erdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com