Aslan şokta!

Aslan şokta!
Melo, G.Saray’dan 5 yıllık sözleşme, yıllık 3.3 milyon Euro ve maç başı 30 bin Euro’nun yanı sıra, Juve’ye ödenecek bonservis bedeli ile kendi alacağı 5 yıllık ücretin%10’u kadar menajerine pay talep etti.
Galatasaray’da yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Brezilyalı Felipe Melo’nun, Juventus ile bonservisi için anlaşma sağlanmasına karşın, kendisine önerilen sözleşmeye imza atmadığı ve menajeri ile yapılan görüşmede çok ağır şartlar öne sürdüğü ortaya çıktı. 
 
Sambacı’nın indirime hiç yanaşmadığı, aksine zam istediği ve görüşmeleri kendisi adına yürüten menajerini adeta ihya edecek şartlar öne sürdüğü belirtildi. ‘Pitbull’un takımda kalmasını çok isteyen teknik direktör Fatih Terim’in bile bu şartlar için “Kendisi bilir. Eğer bu şartları değiştirmezse teklifi geri çekin” dediği ortaya çıktı. İşte G.Saray’ı anlaşma masasından kaldıran ve Melo’ya “Ya önerdiğimiz sözleşmeyi imzalarsın, ya da başkasını alırız” dedirten, kabul edilemez şartlar:
 
İLLE DE 5 YILLIK SÖZLEŞME
 
Hamit Altıntop’un transferini bizzat bitiren yönetici Abdürrahim Albayrak ve idari koordinatör Şükrü Hanedar, Avusturya’daki hazırlık kampından ayrılarak, Felipe Melo’nun menajeri Emiliano Froldi ile Almanya’da pazarlık masasına oturdu. 7 saat süren görüşmelerde Melo’nun ilk şartının, çocuklarının eğitiminin de bölünmemesi ve İstanbul’a yerleşmek için, 5 yıllık sözleşme olduğu belirtildi. Cimbom kanadı 3 artı 1 yıllık öneri getirse de, Melo’nun menajeri son olarak 4 artı 1 yıl için imza atabileceklerini bildirdi.
 
PARASINI TEK KURUŞ İNDİRMİYOR
 
Felipe Melo’nun, menajeri Emiliano Froldi aracılığıyla ilettiği 2. şart, geçtiğimiz sezon aldığı yıllık 3.3 milyon Euro garanti ücret ve maç başına 30’ar bin Euro’luk ücreti kesinlikle indirmeyeceğini bildirmek oldu. Hatta zam bile alması gerektiği Galatasaray cephesine iletti. Ancak kiralık oynadığı dönemde aldığı ücretin aynı şartların devam ettirilmesi halinde sözleşme yenileyebileceği, takıma olan katkısının ve performansının ortada olduğunu da vurguladığı ortaya çıktı.
 
MENAJERİNE BİLE YÜZDE İSTİYOR
 
Pitbull’un en akıl almaz isteği ise yine menajeri tarafından iletildi. Froldi, Melo’nun da onayı ile kendisine; Juventus’a ödenecek 7 milyon Euro’luk bonservis bedeli üzerinden de%10’luk pay ödenmesini talep etti. Ayrıca yine 5 yıllık sözleşme için Melo’nun toplam alacağı paradan da %10’luk payın peşin verilmesini istedi. Menajerinin çıkardığı 2.3 milyon Euro’luk ekstra fatura G.Saraylılar’ı kızdırdı. Yönetim, Melo ve menajerine ancak şartlarda değişim sağlanırsa masaya oturabileceklerini iletti. (SNK)
 
Habertürk
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com