Aslan'da Servet şoku!

Aslan'da Servet şoku!
Galatasaray'da adı 'biyonik adam'a çıkan Servet Çetin'in bu sezon geçirdiği kasık sakatlığından sonra bir türlü sahalara dönememesi kafaları karıştırdı.

Önce 24 Ağustos'ta oynanan Real Madrid maçında kasığından sakatlanan Servet'e 10 gün kesin istirahat verilmişti. Kasığında ödem tespit edilen Servet  iyi olduğunu belirtince milli takımın  Kazakistan maçı kadrosuna alındı.

KAZAK MAÇININ İDMANLARINDA ZORLADI

Fakat 2 Eylül'deki maçta Hiddink ona sakat olduğu için şans vermedi. Servet ise dinlenmesi gereken dönemde idmanlara çıkmaya devam etti.

Servet daha sonra ağrıları devam etmesine rağmen sezonun ilk maçı olan İBB maçında 90 dakika oynadı. İşte uzmanlara göre Servet o maçta kasığını çok fazla zorladı. 24 Ağustos'ta sadece 10 günlük dinlenme ile geçecek bir sakatlık neredeyse 2 aydır milli oyuncunun forma giymesini engelliyor.

3-4 AY SAHALARDAN UZAK KALABİLİR

Bu arada daha vahim iddialar da var. Servet'in kas ve tendonlarda yırtılma, kopma, kemiğe yapışma yerinden kopma gibi bir sakatlığının olabileceği, dinlenme olmadığı takdirde ödemin bu tarz sıkıntılara yol açabileceği öğrenildi.

Servet'in ağrılarının ve kuvvet kaybının da bu nedenle olabileceği iddia edildi. Bizim görüş aldığımız uzmanlara göre Servet'e cerrahi bir müdahalenin gerekebileceği böyle bir durumda tecrübeli oyuncunun en az 3-4 ay sahalardan uzak kalabileceği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com