Aslan'dan son dakika bombası

Aslan'dan son dakika bombası
Galatasaray yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak her an bir transfer yapacaklarını açıkladı. Galatasaray'ın saat 24:00'e kadar bu konuda opsiyonu bulunuyor.

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak, her an bir transfer yapabileceklerini açıkladı. Galatasaray'ın saat 24:00'e kadar bu konuda opsiyonu bulunuyor.

Galatasaray'da Cris takviyesinin ardından transfere nokta koyulduğu iddia edilmişti. Konuyla ilgili Radyospor'a açıklamalarda bulunan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, böyle bir durumun olmadığını söyledi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Albayrak, "Bir transfer için daha uğraşıyoruz" dedi. Gece yarısına kadar bir transfere daha nokta koyabileceklerini belirten deneyimli yönetici, "Her an transfer olabilir" şeklinde konuştu.

Albayrak, "Başkan Ünal Aysal'ın Çilek transferi gerçek mi oluyor, ünlü bir oyuncu mu geliyor?" sorusuna da "Galatasaray her zaman önemli transferler yapar. Taraftarımız merak etmesin. Biz gerekeni yapıyoruz." şeklinde cevap verdi.

Albayrak, oyuncunun mevkisi ya da yerli mi yabancı mı olduğuyla ilgili bilgi vermekten kaçındı. Sarı-kırmızılılar böylece TFF'ye bildirilecek oyuncu listesine Cris'ten sonra bir oyuncu daha ekleyecekler. Ancak bu isim Avrupa'da forma giyemeyecek. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com