Aslında Ne Olmak İsterdi?

Aslında Ne Olmak İsterdi?
Av Mevsimi filmiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan Cem Yılmaz aslında ne olmak istediğini açıkladı..

Yavuz Turgul'un yönettiği ve Şener Şen'le birlikte oynadığı 'Av Mevsimi' filmiyle Aralık'ta sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Cem Yılmaz katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalar yaptı. Yılmaz bugüne kadar sinemadan çok teklif almadığnı söyledi. Ünlü komdiyen şöyle konuştu: "Komedi olunca değerlendirme daha acımasız oluyor. Kendimi sektörün dışından bir oyuncu olarak tabir ediyorum. Oyunculuğum tartışılır, ben rastladım tartışıldığına. Yavuz Ağabey ve Şener Ağabey'in olduğu bir filmde yer almak istemeyen kimse yoktur. Ben de o yoğun duygulardan kabul ettim. Elimden geleni yaptım."

"Bu projede çok çömezler vardı. Ustalar bize böyle bir imkân vermişler. Genelde bir önceki jenerasyonla şimdiki jenerasyonun kaynaştığı işler çok fazla yok" diyen Cem Yılmaz şöyle devam etti:

"Mesela ben 'Gölge Oyunu'na özenerek 'Hokkabaz'ı oynadım. Meseleye bakışlarını, hele hele sizin duygularınızla benzeştiğini görünce çok mutlu oldum. Yaş tahtaya basmak istemiyorum. İyi filmler yapmak istiyorum."

Sosyal paylaşım ne demekse?

Daha önce adını kullanarak alınan Facebook ve Twitter hesaplarını üzerine aldığını ve bu sitelerde sadece duyuru yaptığını söyleyen Cem Yılmaz, "Sosyal paylaşım ne demekse! Eğer sosyalseniz ve paylaşımcıysanız anlam taşıyan şeyler bunlar. Ben komedyenim diye aynı zamanda sosyal ve paylaşımcı olduğumun zannedilmesi garip" dedi. 'Dahi çocuk olmaktansa daha iyi çocuk' olmanın önemli olduğunu kaydeden Yılmaz, "Duygulu biri olmayı esprili biri olmaya tercih eden bir insanım" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com