Assaidi rafa mı kaldırıldı?

Assaidi rafa mı kaldırıldı?
Heerenveen Başkanı Robert Veenstra, Oussama Assaidi'nin transferi konusunda Galatasaray'la her konuda anlaştıklarını ve artık son kararı oyuncunun vereceğini açıkladı.
Haftalardır adı Galatasaray’la anılan Oussama Assaidi’nin transferi hakkında Heerenveen cephesinden önemli bir açıklama geldi. Kulüp başkanı Robert Veenstra, bu transferle ilgili olarak ülkesinde Voetbal İnternational’e konuştu. İki hafta önce, Galatasaray’la her konuda anlaşmaya vardıklarını dile getiren Veenstra, “Kulüpler arasında bir sorun yok. Artık son kararı oyuncu verecek. Assaidi için başka teklif de almadık” ifadelerini kullandı. Veenstra ayrıca Faslı yıldızın Galatasaray’a transferinin kendileri açısından çok iyi olacağını da sözlerine ekledi. Heerenveen daha önce de takımın önemli isimlerinden Bas Dost’u Wolfsburg’a, Luciano Narsingh’i ise PSV’ye satmıştı.
 
Cim Bom ısrarcı değil
 
Robert Veenstra’nın bu açıklamasına rağmen, Galatasaray’ın bu transferde çok da ısrarcı olmadığı öğrenildi. Özellikle Nordin Amrabat transferinin ardından Assaidi’nin rafa kaldırıldığı, gündemdeki isimlerle beklenen ilerlemenin kaydedilememesi halinde 22 yaşındaki futbolcuya imza attırılabileceği kaydedildi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com