Ata Demirer'i Mahkemeye Vereceğim

Ata Demirer'i Mahkemeye Vereceğim
Yavuz Seçkin, henüz çekim aşamasında olan kendi filmi 'Das Borak- Kreuzberg Kaplanı' filminden esinlenerek 'Berlin Kaplanı' filmini çeken....

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, henüz çekim aşamasında olan kendi filmi 'Das Borak- Kreuzberg Kaplanı' filminden esinlenerek 'Berlin Kaplanı' filmini çeken Ata Demirer'i mahkemeye vereceğini söyledi. Noter aracılığıyla Demirer'e ihtar çektiğini ve konuyla avukatının ilgilendiğini söyleyen Seçkin, "Projeler isim olarak birbirine benziyor. Benim işim noterde tescillendi. Bunları kendilerine ilettim. Ne gerekirse yapıyorum. Bu karakter benim" dedi.

BU KADAR BENZERLİK OLMAZ!

Demirer'in, kendi projesinden haberdar olduğunu da söyleyen Seçkin, "Benim 6 yıllık emeğim boşa gidecek. 'Sen de yap' diyorlar. Şimdi ben onlardan sonra bu filmi yapsam izlenir mi?" şeklinde konuştu. Seçkin ayrıca, Demirer'in koluna yaptırttığı dövmenin hatırlatılması üzerine 'Das Borak' karakterinin bir klibinde koluma dövme yaptırmıştım. Şimdi bakın Ata'nın da kolunda dövme var. Bu kadar benzerlik olmaz pes" dedi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com