Atalay Demirci Cem Yılmaz hakkında ilk defa konuştu

Atalay Demirci Cem Yılmaz hakkında ilk defa konuştu
Kendisini Cem Yılmaz'a benzetenlere de sert çıktı.
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında dün akşam yapılan finalde ipi göğüsleyen Atalay Demirci, Cem Yılmaz için "Bu işin üstadı odur, O bu işi başlatmasaydı kimi izleyip bu işi yapmayı öğrenecektik?" diye sordu.
 
Kendisini Cem Yılmaz'a benzetenlere de sert çıkan Atalay Demirci, "iki ayrı insan, iki ayrı hikâye; yani muz yediğinizde çilek tadı da alabiliyor musunuz? Bence bu konuda Cem Bey’e büyük haksızlık yapılıyor" ifadelerini kullandı.
 
13 yıldır bu işi yaptığını ve kendilerine bu yolu açanın Cem Yılmaz olduğunu vurgulayan Atalay Demirci, geçtiğimiz aylarda Habertürk'e verdiği bir röportajda, Cem Yılmaz'la ilgili bir soruya bakın nasıl cevap vermiş...
 
"CEM YILMAZ'LA KARŞILAŞTIRILMAK NİYE"
 
Bu işin üstadı olarak Cem Yılmaz gösterilir. Size yeni Cem Yılmaz diyorlar. Siz kendinizi nerede görüyorsunuz? Mesela 120 dakika güldürebilir misiniz insanları?
 
Bence de bu işin üstadı odur. O bu işi başlatmasaydı kimi izleyip bu işi yapmayı öğrenecektik? Sene 2001... Beşiktaş Belediyesi bir yarışma düzenlemişti. Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ ve Tarkan jüriydi. Yılmaz Erdoğan sahneye çıkıp “Bu işin piri Cem’dir” demişti. Bu arada orada da ödül almıştım. Bu kadar büyük bir komedyenle adımın yan yana anılması beni ancak mutlu eder. Ama ille neden bu kıyas, anlamakta zorlanıyorum. Halbuki iki ayrı insan, iki ayrı hikâye; yani muz yediğinizde çilek tadı da alabiliyor musunuz? Bence bu konuda Cem Bey’e büyük haksızlık yapılıyor. Benim 2 saatlik kendi gösterim var zaten ve bu işi 13 yıldır yapıyorum. Ülkeyi karış karış gezdim, 300’e yakın ilçeye gittim, 25 ülkede gösteriler yaptım. Yani yine “no panic”...
 
Araştırmalarıma göre 14 reyting aldınız. Milyonlarca dolarlık diziler alamıyor! Ne buldular sizde?
 
Bence hikâyeler çok sıcak geldi ve insanların şu dönem gülmeye ihtiyacı var. İkincisi benim rahatlığım seyirciyi de rahatlattı ve jüriyle olan doğaçlama espriler hoşlarına gitti. Ben bu yarışmaya fark edilmek için katıldım ve amacıma ulaştım. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com