Atalay, sanayi esnafını dinledi

Atalay, sanayi esnafını dinledi
AKP Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. M.Altuğ Atalay, sanayi sitesi esnaflarını ziyaret ederek, sıkıntılarını dinledi.

Sanayide bir çok esnafla eskiye dayalı dostluğu bulunan ve büyük ilgiyle karşılanan Dr. Altuğ Atalay’a, sanayi esnafları tarafından, bazı hizmetlerden tam olarak yararlanamadıkları bu nedenle sıkıntı yaşadıklarını dile getirdiler.

Esnaflar, sanayi sitesine giriş çıkışların kontrol altında olmadığı için güvenlik açısından tedirginlik yaşadıklarını belirttiler.

Atalay, halihazırda bulundukları alanın şehrin büyük bir kesiminin faydalanabileceği modern yaşam alanlarına dönüştürülmesine esnafların karşı çıkmadıklarını vurguladı.

Altuğ Atalay'a, esnafların yeni yapı teknikleri ile imal edilmiş, modern, daha geniş ve daha sağlıklı alanlara taşınabileceklerini dile getirdiklerini söyledi. Esnaflar, Atalay'a, bunun için kendileri ile oturulup birlikte şehrin ve kendilerinin yararına karar alınmasının gerektiğini anlattılar.

Sanayi esnafının bu sıkıntılarını dinleyen ve belirtilen konularda haklı olduklarını söyleyen Dr. Altuğ Atalay, kendisinin Belediye Başkanı olması durumunda bu sorunları hemen ele alacağı ve çözmek için kendileri ile birlikte projeler geliştireceğini ve bunu kimseyi mağdur etmeden yapmaya çalışacağı yönünde söz verdi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com