Atamalar Resmi Gazete'de Yayımlandı!

Atamalar Resmi Gazete'de Yayımlandı!
Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan atamalar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı...

Çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan atamalar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Atama kararlarına göre, Hazine Müsteşar Yardımcılığına, Teşvik ve Uygulama Genel Müdürü Feridun Bilgin, Hazine Müsteşarlığı Teşvik ve Uygulama Genel Müdürlüğüne ise, Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Uslu getirildi.

Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcılığına, Fatma Karakoç atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Müfettiş kadrolarına, Müfettiş Yardımcıları Canan Sürer, Hacı Atakan Doğan, Ömer Tohumcu, Bekir Yelok, Yusuf Çetin, Ayhan Teltik, Ersoy Aksoy, İsmail Bayır, Mahmut Aloğlu, Hikmet Kurt, Osman Güver Çelik, Nihat Yalçınkaya, Mehmet Gürsoy, Mustafa Umut Uuysal, Nazım Yağcı, Şahin Gündüz ve Gündüz Kuş, Abdurrahman Şahin, Muhsine Türker, Gültekin Taşdan, Çiğdem Özçengel, Osman Günakın, Numan Aayverdi, Berna Sağır, Yasin Dereli getirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Bilgi İşlem Daire Başkanı İlhami Sipahioğlu atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Mehmet Tombul atandı.

Çevre ve Orman Bakanlığı Kocaeli İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne, Bilecik İl Çevre ve Orman Müdürü Mustafa Yılmaz, Kars İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne, Kırklareli İl Çevre ve Orman Müdürü Fikri Erbaş, Kırklareli İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne, Kars İl Çevre ve Orman Müdürü Erol Bilgir getirildi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com