Atatürk Havaalanı'nda skandal!

Atatürk Havaalanı'nda skandal!
İranlı bir yolcunun havalimanı çalışanı taklidi yaparak uçağın kargo bölümüne bindiği ve İran’a kadar kargoda yolculuk yaptığı ortaya çıktı.

İranlı A.G uçaklara hizmet veren Çelebi Hava Servisi’ne ait personel kıyafeti giyerek aprona girdi ve İran’a giden Atlasjet uçağının kargosuna bindi.
 
airporthaber.com’un haberine göre; İstanbul’dan dün gece Tahran’a giden uçağın kargosuna binerek seyahat eden İranlı A.G uçak indikten sonra baygın halde bulundu ve hastaneye kaldırıldı.
 
İddiaya göre İranlı A.G geçtiğimiz hafta İran’dan gelip Van’dan Türkiye’ye giriş yaptı. İstanbul’a gelen A.G. Atatürk Havalimanı’nda uçaklara yer hizmeti servisi veren Çelebi Hava Servisi personelinin kıyafetini giydi. Daha sonra aprona çıkan A.G dün gece Tahran’a gideceğini öğrendiği Atlasjet Havayolları uçağının kargo bölümüne girerek saklandı.
 
İstanbul -Tahran uçuşuna yapan Atlasjet uçağının Tahran Havalimanı’na indi. Görevliler kargodaki yükü boşalttıktan sonra baygın haldeki A.G ile karşılaştılar. Derhal ambülansla hastaneye kaldırılan A.G’nin hayati tehlikesinin olmadığı bildirildi. Olayla ilgili olarak Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü yetkilileri geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Çelebi Hava Servisi başta olmak üzere tüm şüpheliler üzerinde soruşturma yürütüldüğü özellikle kaçak İranlı’nın aprona nasıl çıktığı ve elbiseyi nereden veya kimden aldığının tespitine çalışıldığı öğrenildi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com