"Atatürk'ün izlerini silemeyecekler"

"Atatürk'ün izlerini silemeyecekler"
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ankara Cumhuriyet Liseliler Derneği'nin yaptırdığı Atatürk Büstü'nün açılışına katıldı. Gök, "Ne yaparlarsa yapsınlar, Atatürk'ün izlerini silemeyecekler" dedi.

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Ankara Cumhuriyet Liseliler Derneği'nin yaptırdığı Atatürk Büstü'nün açılışına katıldı. Gök, "Ne yaparlarsa yapsınlar, Atatürk'ün izlerini silemeyecekler" dedi.

Gök, 3 Kasım Cumartesi günü Ankara Cumhuriyet Liseliler Derneği'nin, Atatürk Büstü'nün açılışını yaptı.

Gök, törende yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Liseli olmaktan onur duyduğunu söyledi. Dernek yöneticilerine ve okul yönetimine teşekkür eden Gök, "İzleri her yerden silinmek istenen Atatürk'ün büstünün özellikle şu günlerde okulumuzda açılması çok anlamlıdır. Ne yaparlarsa yapsınlar, Atatürk'ün izlerini silemeyecekler. Cumhuriyetimizi yıkamayacaklar, Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" diye konuştu.

Konuşmasının ardından, büstü Müdür Başyardımcısı Ali Fikret Sayılıkan, Dernek Yöneticilerinden Faris Taki ve Müdür Yardımcısı Erdoğan Yavuz ile birlikte, alkışlar eşliğinde açan Gök, açılışa gelen öğretmenleri ve okul arkadaşlarıyla hasret giderdi.(EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com