Atatürk'ün Kütahya'ya Gelişi Kutlanacak

Atatürk'ün Kütahya'ya Gelişi Kutlanacak
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Kütahya'ya gelişinin 87'nci yılı bugün Kütahya'da kutlanacak.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Kütahya'ya gelişinin 87'nci yılı bugün Kütahya'da kutlanacak.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Kütahya'ya gelişinin 87. Yılı Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe başkanlığında bugün 09.30'da Valilik önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenklerin sunumu ile başlayacak. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra program saat 10.00'da Belediye Kültür Sarayında devam edecek.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile Belediye Kültür Sarayında devam edecek olan programda Kütahya Lisesi Müdürünün açılış konuşmaları, Kütahya Lisesi Öğrencilerinin okuyacağı şiir, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Kütahya Lisesine yapmış olduğu ziyarette Öğretmenlere Hitaben yaptığı konuşmanın Kütahya Lisesi Öğretmenlerinden Fatih Tanrıkulu, şiirin öğretmen Rukiye Zeybek tarafından okunması, Kütahya Lisesi Öğrencileri tarafından hazırlanan oratoryo gösterisi yapılarak günün anısına düzenlenen Liseler arası Atatürk Koşusu yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilecek.
Yapılan program kapsamında son olarak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Belediye Kültür Sarayı girişinde hazırlanan “Atatürk Fotoğrafları” sergisinin gezilmesi ile program son bulacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com