'Athillas Thasos' yaratıcısıyla buluştu

'Athillas Thasos' yaratıcısıyla buluştu
Atilla Taş, İnci Sözlük'ün organize ettiği Yunanistan'a iteleme eylemi sonrasında canlı yayınca İnciciler ile buluştu ve...

Ünlü Güney Koreli rap şarkıcısı PSY'nin Gangnam Style isimli şarkısına "Yamyam Style" şeklinde Türkçe söz yazan Atilla Taş,inci sözlük tarafından organize edilen bir eylem sonucu Yunanistan'ın en ünlü şarkıcısı haline dönüştü.

Hakkında Wikipedia'da Athillas Thasos ismiyle sayfalar açılan, Twitter ve Facebook'ta "The Best Greek singer of Greece" (Yunistan'ın en büyük şarkıcısı) diye fan siteleri açılan Atilla Taş, bu eylemden sonra ilk kez canlı yayında İnci Sözlük üyeleri ile buluştu.

Habertürk'te Pelin Çift'in önerisi üzerine canlı yayına katılan Atilla Taş bir yandan rahat tavırlarıyla dikkat çekerken, eylemi beğendiğini itiraf etti.

İnci Sözlük'ün bu eyleminden çok eğlendiğini anlatan Atilla Taş, "Adamlara kalkıp sizi mahkemeye veririm demenin ne anlamı var. İşin eğlencesine baksınlar. Ben kendimle dalga geçebilen bir insanım." dedi.

Hilal Cebeci'ye yüklendi

Hilal Cebeci'nin Yamyam Style'ın başarısı üzerine twitterdan "çok sevdiğim metalicanın şarkısı nothing else matters şarkısının Türkçe versiyonunu yapıorum ballarım oleyyyyy bakalım" şeklindeki mesajını da canlı yayında değerlendiren Atilla Taş, "konserlerinde çok kafa salladım. Gangnam Style neyse ama Metalica olmaz" dedi ve şöyle devam etti. "Benim yaptığım şarkı bir espri içeriyor. Allah herkesin işini gücünü rast getirsin ama Metalica olmaz."

İşte İnci Sözlük üyeleriyle canlı yayında karşı karşıya gelen Atilla Taş'ın Pelin Çift'in sorularına verdiği yanıtlar:

Atilla Taş: Çıkış noktaları Youtube'dan. Biri pranatez içinde "iteleyin" yazmış. Çok komik gerçekten güzel bir espri. Sonradan bir baktık sözlüğün de etkisiyle aldı başını gitti.
Ben de eğlence kervanına katıldım. Bu olaydan eğlenmeyen yok. Bence dahice, gerçekten komik, bir adamı Yunanistan'a ittirmek etmek kolay değil.
Felix'in en büyük motivasyonu Yamyam style demişler ben de tüm Türkiye'yi birleştiren bu fikri eğlenerek destekledim.

Pelin Çift: İşinize yansıdı mı?

Atilla Taş: Konser filan olur oralara gideriz tabii ki ama bundan 1 kuruş kazancım olmadı. Bu kadar kınandı bu şarkı ama evin önüne çocuklar kağıtlardan Athillas Tashos sana Eurovision'da başarılar diye yazmışlar. Bu eğlenceyi kaçırmayalım.

Pelin Çift: Bundan rahatsız olsanız gelmezsiniz.

Atilla Taş:Bundan rahatsız olmak mümkün mü? Ben daha önce eylemlerini duymuştum ama şimdi çok etkilendim. Korkulur valla bravo tek vücut oluyorlar.
(MUK)

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com