Atının rahatı için 800 bin TL harcadı

Atının rahatı için 800 bin TL harcadı
Reza Zarrab, atları için hiçbir masraftan kaçınmıyor...

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun kilit sanıklarından işadamı Reza Zarrab (Rıza Sarraf), salıverilmesinin ve yurtdışına çıkış yasağının kaldırılmasının ardından eski rahat günlerine geri döndü.

ATINA 800 BİN LİRALIK ÖZEL ARAÇ ALDI

Cezaevinden çıktıktan sonra ilk iş, eşi Ebru Gündeş'le Kemer Country giderek at binip stres atan Zarrab, kendini atlarına verirken milyonlar harcamaya da devam ediyor.Zarrab'ın eşi Ebru Gündeş'e doğum günü hediyesi olarak 800 bin TL'ye satın aldığı Dutyfree adlı at için yaptığı son harcama dudak uçuklatacak cinsten.

Katıldığı yarışlarda birçok kez birinci olan İngiliz atı, bugüne kadar Gündeş'e 979 bin 700 TL yarış ikramiyesi kazandırmıştı. Zarrab, kendisine servet kazandıran Dutyfree için imkanlarını seferber etti ve atın yarışlara konforlu bir şekilde gitmesi için 800 bin TL değerinde özel bir araç satın aldı. Öte yandan Zarrab'ın atı El Ganador da sahibine bu yıl içinde toplam 248 bin TL para kazandırdı.

Zarrab tutkusu olan atları için hiçbir masraftan kaçınmıyor. Transferleri servet değerindeki özel araçlarla yapılan atlar için alınan güvenlik önlemleri de çok sıkı. Özel kamera sistemleri ile 7/24 izlenen atlar taşınırken ürkmemeleri için belli bir hız limiti de asla aşılmıyor.

(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com