Atletico taraftarına hangi şarkıyı tavsiye etti!

Atletico taraftarına hangi şarkıyı tavsiye etti!
Arda Turan, Atletico taraftarına Candan Erçetin'i tavsiye etti...

Arda Turan, Atletico taraftarına Candan Erçetin'i tavsiye etti

Galatasaray'dan İspanya'ya transfer olan ve ortaya koyduğu futbolla da Atletico Madrid taraftarlarının sevgili kazanan Arda Turan, yeni hayranlarına Candan Erçetin'in 'Dünyada ölümden başkası yalan' şarkısını tavsiye etti.

Oynadığı oyunla kısa zamanda taraftarın sevgilisi haline gelen Arda Turan, Atletico Madrid'in resmi twitter hesabından takipçilerine Candan Erçetin'in 'Dünyada ölümden başkası yalan' şarkısını tavsiye etti. 43 bin 670 takipçisi bulunan @ATM_es twitter hesabından, “Güne iyi bir başlangıç yapmanız için Arda Turan size Candan Erçetin'in 'Dünyada ölümden başkası yalan' şarkısını tavsiye ediyor.” twit'i atıldı.

MARCA VE AS'TAN ARDA TURAN'A ÖVGÜ

Öte yandan İspanyol basını yıldız oyuncuya geniş yer ayırmaya devam ediyor. En büyük spor gazetelerinden Marca, “Arda oynuyor ve attırıyor” başlığıyla bir yazı yayımladı.

Atletico'nun son 6 golünden 4'ünde Arda'nın katkısı olduğuna dikkat çeken gazete, “Tüm dikkatler Diego ve Falcao'ya yoğunlaşmışken sahneye bir Türk çıktı. Bu ikili gibi medya gürültüsü olmadan iyi oyunuyla Manzano'nun ilk 11'nde yer almayı başardı. Ne Calderon'a 10 bin kişi toplandı, ne de Diego gibi kulüp tarafından ön plana çıkarıldı. Ama şimdi Atletico'yu uçuruyor ve Calderon'da Arda Turan tezahüratları yükseliyor.” yorumunu yaptı.

Bir diğer önemli spor gazetelerinden AS ise Arda'nın küçükken Hagi'yi taklit ettiği yönünde bir habere yer verdi.

“Arda, İstanbul'un mütevazi mahallesi Bayrampaşa'da Hagi'ye özeniyordu.” başlığıyla yayımlanan haberde, yıldız futbolcunun George Hagi'ye olan hayranlığı ve geçmişiyle ilgili bazı anıları anlatıldı.

(cihan)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com