Atletizm İl Şampiyonu takımdan ziyaret

Atletizm İl Şampiyonu takımdan ziyaret
Atletizm İl Şampiyonu olan Özel Başarı İlköğretim Okulu Müdür ve Sporcular Vali Şükrü Kocatepe'ye nezaket ziyaretinde bulundular.

 Atletizm dalında İl Birincisi olan Özel Başarı İlköğretim Okulu öğrencileri Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaret ederek katıldığı branş ve aldıkları dereceleri anlattılar. Yapılan yarışmalarda 100 Metre Koşuda Altın Madalya (il birinciliği), Gülle Atma Altın Madalya (İl Birinciliği) 4x100 Metre Bayrak koşusunda İl Birinciliği alan Burhan Başağa, 110 Metre Engellide Altın Madalya (İl Birinciliği) Yüksek Atlama Gümüş Madalya (İl İkincisi) 4x100 Metre Bayrak Koşusunda İl Birincisi olan Enes Eraslan, 400 Metre Koşuda Bronz Madalya (İl Üçüncüsü) 3 Adım Atlamada Gümüş (İl İkincisi) İsmail Sarızeybek, 800 Metre Koşuda Bronz Madalya (İl Üçüncüsü) Nakib Emin Mutlu, 4x100 Metre Bayrak Koşusunda İl Birincisi Mehmet Ali Kaya ve Oğuz Emeksiz oldu.

Kütahya'da yapılan bu spor karşılaşmalarında her biri değişik dallarda dereceler alarak kendilerini bu şekilde ispatladıklarını ifade eden Vali Şükrü Kocatepe; “Bu gençler ilimizdeki gençlere ve öğrencilere güzel bir örnek oldular. Biz diliyoruz ki bu başarılarımız yayılsın ve bütün çocuklarımız, gençlerimiz sporda başarılı olsunlar. Biz çocuklarımızın Üniversite sınavlarında da, hayatlarında da başarılı olacaklarını inanıyoruz. Onlara başarılar temenni ediyor ve diğer çocuklarımızı da böyle spor alanlarında görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com