ATSO başkanlığına adaylığını açıkladı

ATSO başkanlığına adaylığını açıkladı
Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası'nın seçim yarışında Hale Pastanelerin kurucusu Abdurrahman Yılmaz adaylığını açıkladı.

Hale Pastanesi'nin ikinci katında yapılan toplantıda adaylığını açıklayan Abdurrahman Yılmaz’a destek veren Keskinoğlu Şirketler Grubu yönetim kurulu üyesi İsmail Keskinoğlu yaptığı konuşmada, "Akhisar’ın çok önemli bir eşik noktasında olduğunu düşünüyoruz. Akhisar bu eşik noktasını geçebilirse çok yakın zamanda, önemli yerlere geleceğine inanıyoruz. İnşallah bu Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimleriyle bu eşiğin el birliğinle Akhisar’ın bütün her görüşünden, her noktasında insanın bir araya geldiği bir el birliğinle atlanabileceğini düşünüyoruz. Abdurrahman Yılmaz abimle beraber birlik beraberlik içinde Akhisar’ı çok güzel yarınlara götürme umudumuz var” dedi.

Yılmaz da, "Bu kararımızı açıkladıktan sonra ana hatlar noktasında Akhisar kozmopolit bir yer, herkesin kendini bulabileceği ve yönetimde herkesin kendini ifade edebileceği bu mozaiği bu güzelliği inşallah yönetimimizde de görmek istiyoruz. Dolayısıyla bu mana ile birlikte Akhisar'ımıza yeni bir vizyon ve misyon kazandırma heyecanıyla yola çıktık” dedi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilk yapacağımız iş, kurumsal alt yapı ve modern yönetim organizasyon dediğimiz o organizasyonun ciddi manada buraya kurmak istiyoruz” diyen Yılmaz, üyelerin hukuki sorunlarını oluşturacakları merkezde ücretsiz çözmek istediklerini söyledi. Yılmaz, “Üyelerimizin ciddi manada yatırım ve teşvikler noktasında bu manada bilgilendirilmesi daima bu noktalarda seminer verilmesi sağlayacağız. Birçok noktada da üyelerimizin ayağına giderek, yapılabilecek bu hizmetleri mobil hizmet olarak üyelerimize sunmayı arzu ediyoruz ve böyle bir hedef ile yola çıktık. Üyelerimiz bize oy versin vermesin, isteklerini bize ilettikleri sorunları not alıp bunları bir hamur haline getirip bu doğrultuda yol haritamızı çizip devam etmek istiyoruz. Organize Sanayi için ayrı bir ekip oluşturup ve buradaki ekipte organizedeki müteşebbislerden oluşması noktasında bir kararımız var. Bu ekiple organize sanayi bölgemizin vizyonunu inşallah Türkiye'ye değil ülkemizin dışına açma noktasında da bir hedefimiz var. Hedefi koyduk ama hedefe varabilme derecemiz bizim başarımızı gösterecektir" dedi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com