ATSO spor oyunları birincileri ödülleri aldı

ATSO spor oyunları birincileri ödülleri aldı
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi (ATSO) tarafından düzenlenen '5. Spor Oyunları'nda dereye giren takım ve sporculara düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi (ATSO) tarafından düzenlenen '5. Spor Oyunları'nda dereye giren takım ve sporculara düzenlenen törenle ödülleri verildi.
Afyonkarahisar Hıdırlık Açıkhava Tiyatrosu'nda düzenlenen ödül töreninde konuşan Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Gökhan Veli Kişioğlu, ATSO'nun bir sosyal sorumluluk projesini sonlandırdığını belirtti.Beden ve ruh sağlığının önemine değinen Vali Yardımcısı Kişioğlu, 'Bir ulusun fertleri ne kadar sağlıklı, başarılı, mutlu ve huzurlu olursa, o uluslar o kadar zengin olurlar ve ileri giderler. Bu yüzden sağlığın temeli de spordan geçer' diye konuştu.
ATSO Başkanı Hüsnü Serteser ise oda olarak hedeflerinin, sporun bütünleştirici ve sosyalleştirici yönünden yararlanarak üyeler ile çalışanların iletişimlerinin güçlendirilmesi olduğunu belirtti. Serteser, 3 hafta süren oyunların toplam 11 branşta, 8'i ferdi 3'ü takım dallarında düzenlendiğini, geçen yıla oranla daha çok katılımla gerçekleştirilen spor oyunlarına halı saha futbolda 32, voleybolda 14, halat çekmede 12, penaltı yarışında 34, bilek güreşinde 15, dartta 28, bowlingte 35, masa tenisinde 22, tavlada 36, satrançta 15, kort tenisinde 3 firma olmak üzere toplam 62 firma ve 705 oyuncunun katıldığını söyledi.
Konuşmaların ardından Vali Yardımcısı Gökhan Veli Kişioğlu, Hava Meydan Komutanı Hava Piyade Kurmay Albay Cengiz Tatar, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Ali Altuntaş, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, Defterdar Mustafa Ceylan ve ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, dereceye giren takım ve sporculara kupa ve ödüllerini takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com