ATSO'dan Şehit ve Gazi Derneğine ziyaret

ATSO'dan Şehit ve Gazi Derneğine ziyaret
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye Harp Malulü Gazi, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ni ziyaret etti.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye Harp Malulü Gazi, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'ni ziyaret etti.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Hancıoğlu ve ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Türkiye Harp Malulü Gazi, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi'ni ziyaret ederek Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kumartaşlı, misafirlerine geçtiğimiz ay yaşadığı çirkin saldırıyı da anlatarak, bu tür suiistimallere izin vermeyeceklerini söyledi. Dernek açılışında bulunamadığı için duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Serteser, yeni binayı beğendiğini söyleyerek, emeği geçenlere teşekkür etti. Serteser, 'Yeni bina düzgün hizmet verilecek bir yer olmuş. Şehit yakınları ve gaziler bizim baş tacımız. Sizler daha iyilerine layıksınız. Başkan İsmail Kumartaşlı, zaten dernek üyeleriyle çok iyi ilgileniyor. Destek bulacakları rehber edinecekleri bir başkanlarının olması sevindirici. Çalışmalarından dolayı kutluyorum' dedi.
Kumartaşlı, bundan sonraki projelerinin şehit kabirlerine yönelik olacağını vurguladı. Tüm mezarlıkları dolaşıp şehit kabirlerindeki eksiklikleri belirleyeceklerini savunan Kumartaşlı, standart dışı kabirleri yaptıracaklarını ifade etti. Kumartaşlı, şehit çocuklarının sosyal ve kültürel faaliyetlerine önem verdiklerini söyledi. Kültürel faaliyetlerin çoğalması için sosyal sorumluluk duyan herkesin derneğe yardımda bulunması gerektiğini belirten Serteser, Afyonkarahisarlıların bu konuya duyarlı yaklaşacaklarını anlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com