Av. Sadık Atakan İçin Anma Gecesi Düzenleniyor

Av. Sadık Atakan İçin Anma Gecesi Düzenleniyor
Çiniciler Gezek Grubu Başkanı Selahattin Çalışır, geçtiğimiz günlerde vefat eden Av. Sadık Atakan için anma gecesi düzenleyeceklerini açıkladı.

Çiniciler Gezek Grubu Başkanı Selahattin Çalışır, geçtiğimiz günlerde vefat eden Av. Sadık Atakan için anma gecesi düzenleyeceklerini açıkladı.
Kütahya Çiniciler Gezek Grubu Başkanı Selahattin Çalışır, geçtiğimiz günlerde hakkın rahmetine kavuşan Avukat Sadık Atakan için “özel anma gecesi” düzenleyeceklerini belirtti.
Selahattin Çalışır: “Sadık Atakan asla unutulacak bir insan değil. O hep yüreklerimizde aynı saflık ve sıcaklığı ile yaşayacaktır”dedi.
Mayıs ayının ilk haftasında Hilton Otel'de gerçekleşecek Atakan'ı anma gecesinde Sadık Atakan'ın mümtaz eşine bir plaket vereceklerini ve yine heykeltıraş Ömer Cesur tarafından yapılan Atakan'ın heykel büstünün takdim edileceğini belirten Çiniciler Gezek Grubu Başkanı Çalışır, “Bu gecede Sadık Atakan'ın bütün sevenleri bir araya gelip, bu müstesna insan yad edilecektir” şeklinde konuştu.
Sadık Atakan'ın zamansız ölümünden derin bir üzüntü duyduklarını sözlerine ekleyen Çiniciler Gezek Grubu Başkanı Çalışır: “Atakan'ın ölümü gerçekten Kütahya için büyük bir kayıptır. O tam bir Kütahya sevdalısıydı. O hem iyi bir Avukat, hem de muhteşem bir sanatçıydı. Kütahya da ilk kez özel çini evi açan Atakan'ın ölümü ile çiniler öksüz kalmıştır”dedi.
Atakan'ın Kütahya'nın sorun ve sıkıntılarına yaşamı boyunca duyarlılık gösterdiğini, her zaman ve her yer de Kütahya'nın avukatlığına soyunduğunu da sözlerine ekleyen Çalışır, konuşmasını şöyle tamamladı: “Kütahya Çiniciler Gezek Grubu olarak, bazı önemli insanlara öldükten sonra değil, yaşarken değer verilmesine ve onurlandırılması gerektiğine inanıyoruz. Rahmetli Atakan'a sağlığında defalarca kez teklif etmemize rağmen, “onur gecesi” teklifimize nezaketle olumsuz cevap vermiştir. Bana ve sevenlerine göre o ölmedi. O ölümsüzlüğe yürüdü. Atakan'ın ruhunun gezeklerimize her zaman iştirak edeceğine inanıyorum. Hilton Otel'de gerçekleştirmeyi düşündüğümüz Avukat Sadık Atakan, “özel anma gecesi” Atakan'a yakışır bir şekilde olacaktır. Bu muhteşem geceye Sadık Atakan'ın seven, sayan herkesi bekliyoruz.”(M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com