Avcı Gül'ünü Yaktı!

Avcı Gül'ünü Yaktı!
Hanefi Avcı, “gülüm” diye hitap ettiği sevgilisi Kezban Küçük'ün başını yaktı. Küçük hakkında soruşturma açıldı, şimdi ise çocuğunun velayeti babasına geçebilir..

Mithat Çetin, elmahaber

Devrimci Karargâh örgütüne yardım ve yataklık ettiği iddiasıyla tutuklanan eski Eskişehir Emniyet Müdürü Hanefi Avcı en büyük zararı “gülüm” dediği sevgilisi Kezban Küçük’e verdi.

Edebiyat öğretmeni olan Küçük hakkında ilk önce Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “disiplin soruşturması” açıldı. MEB’in soruşturmayı, Küçük'ün medyaya izinsiz açıklamalarda bulunması ve evli bir kişiyle birlikte olması nedeniyle başlattığı öğrenildi. Soruşturma sonucu Küçük'e uyarma, aylıktan kesme, kınama ya da meslekten men cezalarından birinin verilebileceği belirtildi.
Hanefi Avcı ile 2 yıldır ilişkisi olduğunu açıklayan Küçük’e ikinci darbe de eski kocasından geldi.

Sabah gazetesininin haberine göre Küçük’ün eski eşi Murat Kerman, eşinin kendisini 1.5 yıl boyunca aldattığını öne sürerek Küçük ve Avcı'ya manevi tazminat davası açacağı ifade ediliyor.

Kezban Küçük’ün başına gelenler bununla da sınırlı kalmadı. Küçük son darbeyi eski eşinin ailesinden yedi.
Murat Kerman’ın ailesinin çocuğun velayetini Kezban Küçük’e bırakmak istemedikleri, bundan dolayı velayet davası açacakları belirtiliyor.

Hanefi Avcı ile ilişkisi ortaya çıkan Kezban Küçük bir anda Türkiye’nin gündemine oturmuştu. NTV’de çıktığı canlı yayın “olay” olan Küçük, Avcı’yla olan ilişkisini; “biz fikir sevgilisiyiz” diye tanımlamıştı. Küçük’ün yaptığı bu açıklamalar Avcı’nın resmi nikahlı eşi Şenay Avcı’yı çok kızdırmış, “'sevgilisi olduğuna dair söylediklerini komik buluyorum. Allah ona akıl fikir versin. Asla ve asla böyle bir şey olduğuna inanmıyorum. Kadın ne yapmaya çalışıyor kim ne akıl veriyor bilmiyorum. 30 yıl önce taktığımız nişan yüzüğü hala eşimin parmağında. Bu bizim aşkımızın en güzel nişanı. Allah o kadının yardımcısı olsun. Kesinlikle boşanmayı düşünmüyorum' şeklinde açıklama yapmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com