Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu:

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu:
"Milletimizden başka hiç kimseden emir almayız. Biz Allahımıza ve milletimize güveniriz. Allah'ın izniyle bu durumdan da güçlü bir şekilde çıkacağız. Bu yüzden 30 Mart seçimleri sadece yerel bir seçim değildir. Türkiye için bir dönüm noktası olacaktır"

AKSARAY (AA) - Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, milletten başka hiç kimseden emir almadıklarını belirterek, "Biz Allahımıza ve milletimize güveniriz. Allah'ın izniyle bu durumdan da güçlü bir şekilde çıkacağız. Bu yüzden 30 Mart seçimleri sadece yerel bir seçim değildir. Türkiye için bir dönüm noktası olacaktır” dedi.

Çavuşoğlu, partisince Aksaray Kültür Merkezi’nde düzenlenen teşkilat toplantısında yaptığı konuşmada, yaklaşan yerel seçimlerin Türkiye için oldukça önemli olduğunu söyledi.

Yerel seçimlerde AK Parti’nin kazanacağını ve Aksaray'a 5 yıl daha hizmet edeceklerini vurgulayan Çavuşoğlu, şunları kaydetti:

"Aksaray'da hiçbir sıkıntımız yok ama bu seçimde birilerine cevap vereceğiz. Montajlarla, dublajlarla, kaset oyunlarıyla, ayak oyunlarıyla Başbakanımıza diz çöktürmeye çalışanlara da cevap vereceğiz. Sandıkta bunun hesabını göreceğiz. Aksaray, bugüne kadar Başbakanımızı yalnız bırakmadı. Her zaman onun yanında yürüdü, yanında oldu. Başbakanımız da her zaman sizin yanınızda oldu. 30 Mart’ta Başbakanımızın yanında olacak mısınız? Milletimizin egemenliği üzerine ipotek koymaya çalışanlara, 'oy verenler önemli değil, biz azınlığız ama yargının içine sızdık, polis içinde kümeleştik, bürokrasinin içinde haince yer edindik, dolasıyla bizim sözümüz geçer. Bu milletin insanları önemli değil, biz ne dersek o olur’ diyenlere cevap verecek miyiz?"

Türk milletinin bu günleri de en kısa sürede atlatacağını anlatan Çavuşoğlu, önlerine çıkarılan her engeli milletin duasıyla aştıklarını dile getirdi.

Çavuşoğlu, "30 Mart’ta bu oynanan oyunları bozacağız ve bu süreçten daha güçlü çıkacağız. Biz, milletimizin yanındayız. Milletimizden başka hiç kimseden emir almayız. Biz Allahımıza ve milletimize güveniriz. Allah'ın izniyle bu durumdan da güçlü bir şekilde çıkacağız. Bu yüzden 30 Mart seçimleri sadece yerel bir seçim değildir. Türkiye için bir dönüm noktası olacaktır" diye konuştu.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com