Avşar Kızı Tam Gaz İş Hayatı Sarıldı

Avşar Kızı Tam Gaz İş Hayatı Sarıldı
İşadamı Sadettin Saran'la yollarını ayırdıktan sonra işlerine odaklanan Hülya Avşar, ekranlara dönüyor.Hülya Avşar Show'un ilk konuğu da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olacak

İşadamı Sadettin Saran'la yollarını ayırdıktan sonra işlerine odaklanan Hülya Avşar, ekranlara dönüyor. Altı yıl önce yaptığı 'Hülya Avşar Şov'u yeniden hayata geçirmeye soyunan ünlü sanatçı, Mart ayındaki ilk programına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı davet etmeye hazırlanıyor. TNT kanalı ile anlaşan Avşar, 40 kişiden oluşturduğu yeni şov ekibi ile toplantılar yapıp programının konseptini oluşturmaya başladı. Yeni şovunun eğlendirirken düşündürmesini, düşündürürken de bilgilendirmesini amaçlayan Avşar; "Siyaset, ekonomi ve toplumsal sorunlar üzerine yaptığım söyleşileri eski şovumla harmanlayacağım" diyor.

'72. KOĞUŞ' SIRADA
Şov programı, 4 Mart'ta vizyona girecek 72. Koğuş' filmi ve sahne çalışmaları ile 2011'e damgasını vurmayı planlayan Avşar; şovunda giyeceği kıyafetlerin yanı sıra, takıları ve makyajıyla da çok konuşulacağını belirterek, "Yenilikçi yapım bu yıl tavan yapacak" diye konuşuyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com