Avşar kızından yalanlama

Avşar kızından yalanlama
Hülya Avşar, kızı Zehra'nın karıştığı öne sürülen kavgayla ilgili konuştu.

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu önceki gün iki okul arkadaşıyla birlikte Maslak İstinye Park'a gitti.

Lüks bir mağazaya giren Zehra alışveriş yaparken karşılaştığı bir kız arkadaşına bağırmaya başladı.   

Kızın da karşılık vermesiyle olay büyüdü.  Zehra üzerine yürüdüğü kız arkadaşına önce tokat attı, ardından saçlarını çekti.

Kavga güvenliğin araya girmesiyle son buldu. Zehra Çilingiroğlu ile kız arkadaşının kavga etmesine aynı sınıfta bulunan ortak bir arkadaşlarının neden olduğu ortaya çıktı.

Dayak yiyen genç kız "şikayetçi olacağım" diye bağırdı.

HÜLYA AVŞAR'IN TELEFONU

Olayı yaklaşık 1 saat sonra öğrenen Hülya Avşar ile eski eşi Kaya Çilingiroğlu'nun mağazayı arayıp yetkililerden detaylı bir şekilde bilgi aldığı ortaya çıktı.

Aile olayın duyulmaması için büyük çaba sarf ediyor. Zehra Çilingiroğlu 1 hafta önce Bebek'teki bir kafeden göz yaşları içinde çıkmış, cep telefonuna mesaj yazarken görüntülenmişti.

KABAK ZEHRA'NIN BAŞINA PATLADI

Hülya Avşar, kızı Zehra'nın karıştığı öne sürülen kavgayla ilgili konuştu.

Gecce.com'un haberine göre Avşar, kızı Zehra'nın, sanılanın aksine kimseyle kavga etmediğini, sadece kavga eden arkadaşlarını ayırmaya çalıştığını söyledi. Kardeşi Helin Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte Barselona'da olan Avşar kızı, "Kızımın, karıştığı kavgadaki rolü sadece iki arkadaşı ayırmak. Zehra kavga eden arkadaşlarının arasına girerek bu tatsız durumu önlemek istemiş, ancak kabak onun başına patladı" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com