Avucunuzu Yalayacaksınız!

Avucunuzu Yalayacaksınız!
Mersin'in Gülnar ilçesinde belediyenin balkonundan toplanan kalabalığa seslenen Bahçeli, AK Partiiktidarında hiçbir iyi şey olmadığını iddia etti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti'nin 2 dönem iktidar olduğunu hatırlatarak, "Millet önemli destek verdi. Bir defa, iki defa verdi. Şimdi üçüncüsünü bekliyorsan avcunuzu yalayacaksınız. Bu millet sizi getirdiği gibi tepetaklak götürecek." dedi.

Mersin'in Gülnar ilçesinde belediyenini balkonundan toplanan kalabalığa seslenen Bahçeli,AK Partiiktidarında hiçbir iyi şey olmadığını iddia ederek, "8 yılda hiç iyi şeyler olmadı mı? Halkımız yönünden iddia ediyorum hiç iyi şey yok." dedi. "Durumunuz iyi mi?" diye sorduğu kalabalıktan 'hayır' cevabı alan Bahçeli, "Bir de Recep Tayyip Erdoğan'ın hanedanlarına bakın. Gemicikler, şimdi gemiler kurmaya başladı.AKPyöneticilerinde aşırı refah artığı var. AKP'ye oy veren kardeşlerimizde hiçbir iyileşme yok." şeklinde konuştu.

"ORTADOĞU'DAN ÖNCE AYAKLANMA OLURDU"

Bahçeli, "Recep Tayyip Erdoğan 'bizi millet getirdi' diyor. Doğrudur, milletimiz sizden bir şey bekledi, önemli destek verdi. Bir defa, iki defa verdi. Şimdi üçüncüsünü bekliyorsan avcunuzu yalayacaksınız. Bu millet sizi getirdiği gibi tepetaklak götürecek. Bundan eminim. Milletin sabrı taşmıştır. Ama milletimiz sabrediyor, kanaat getiriyor. Başka bir ülkede olsa Ortadoğu'dan önce Türkiye'de her türlü ayaklanma olurdu." dedi.

"OLAYLARIN SEBEBİ DEMOKRATİK AÇILIM"

Bahçeli, "Doğu ve Güneydoğu'daki eylemlere, İstanbul'daki kundaklamalara değinen Bahçeli, "Hepsi, PKK'nın cesaretlenmesinden, tavizden kaynaklanıyor. 1 Ağustos 2009demokratik açılımdenen yıkım ve ihanet projesinden kaynaklanıyor." diye konuştu.

"100 GÜNDE DÜZELTECEĞİM"

İktidar oldukları takdirde bu iktidardan hesap soracaklarını belirten Bahçeli, "Bu iktidarın yanlışlarını da 100 gün içinde düzeltmeye gayret göstereceğim. 2B'yi kökünden değiştirip size bütün arazilerinizi iade edeceğim." ifadelerini kullandı.

Bahçeli, 40 yıllık mücadele eden MHP'nin iktidar hakkı olduğunu vurguladı.

Bahçeli, konuşmasının sonunda partiye yeni katılanlara rozet taktı. Bahçeli'ye Türkmen şalı ile kilim hediye edildi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com