Avukat Zeki Özker ve Muazzez Özker İçin Anma Programı Düzenlendi

Avukat Zeki Özker ve Muazzez Özker İçin  Anma Programı Düzenlendi
Kütahya Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından düzenlenen Avukat Zeki Özker ve Muazzez Özker Anma Programı Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Kütahya Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından düzenlenen Avukat Zeki Özker ve Muazzez Özker Anma Programı Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.
Programa; Vali Yardımcısı Ömer Eru, Belediye Başkanı Mustafa İça, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıkoyuncu, KÜTSO Başkanı Nafi Güral, Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Yılmaz Çapacıoğlu ve Daire Müdürleri katıldı.
Anma programında konuşma yapan Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, böyle bir programda bulunmakta mutluluk duyduğunu söyledi. Av. Muazzez Özker hocanın kendini Kütahya halkına adayan bir kişi olduğunu belirten İça, Kütahya'nın böyle vefakar insanlara her zaman ihtiyaç duyacağını belirtti.
İça, konuşmasına şöyle devam etti : “Bilinçli ve sorumluluk sahibi birisiydi. Avukat Zeki Özker de Kütahya'mızın gelişmesi için güzel çalışmalar yapmış bir hemşehrimiz olarak görüyorum. Prof. Dr. Ali Sarıkoyuncu'nun hazırladığı 'Kütahya Sosyo-Ekonomik' Hayatından 50 Yıl (1945-1995) Av. Zeki Özker'in Anıları Kitabını çıkarttık. Hayat bir tiyatro sahnesi gibidir. Hepimize değişik roller verilmiştir. Perde kapandığında ise geride bıraktıklarımız çok önemlidir. Onlar çok güzel eser bıraktılar. Bizlerde onlara layık olmak için elimizden geleni yapacağız. Kendilerine Allah'tan rahmet diliyorum” dedi.
Program sonunda Kütahya Özel Eğitime Muhtaç Çocukları Koruma Derneği tarafından Belediye Başkanı Mustafa İça'ya plaket takdim edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com