Avukatın müvekkillerini dolandırdığı iddiası -Antalya'da resmi belgede sahtecilik yaparak müvekkillerini kendisine borçlandırdığı öne sürülen avukat ile 2 çalışanı gözaltına alındı (Fotoğraflı-Gör

Avukatın müvekkillerini dolandırdığı iddiası   -Antalya'da resmi belgede sahtecilik yaparak   müvekkillerini kendisine borçlandırdığı öne   sürülen avukat ile 2 çalışanı gözaltına alındı     (Fotoğraflı-Gör
Avukatın müvekkillerini dolandırdığı iddiası -Antalya'da resmi belgede sahtecilik yaparak müvekkillerini kendisine borçlandırdığı öne sürülen avukat ile 2 çalışanı gözaltına alındı (Fotoğraflı-Görüntülü)

ANTALYA (A.A) - Antalya'da resmi belgede sahtecilik yaparak müvekkillerini kendisine borçlandırdığı öne sürülen avukat ve 2 çalışanı gözaltına alındı.
     AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Mali Suçlar Büro Amirliği ekipleri, Antalya Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı üzerine yaptığı soruşturma sonucunda Antalya Barosu avukatlarından İ.D. ile çalışanları A.Ş. ve H.Ö.'yü gözaltına aldı.
     Avukat İ.D.'nin müvekkillerine evrak imzalattığı sırada bir de boş kağıt imzalattığı, daha sonra boş kağıdı senet haline getirerek müvekkilini kendisine borçlandırdığı öne sürüldü.
     İ.D.'nin tespit edilen 11 müvekkilinden her birini bu şekilde 50 ile 250 bin lira arasında dolandırdığı iddia edildi.
     Zanlılar, emniyetteki sorgularının ardından ''Resmi belgede sahtecilik ve nitelikli dolandırıcılık'' suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.
    
     Muhabir: Süleyman Elçin
     Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu (ANTALYA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com