Ayakkabı kutusundaki paralar için sahte makbuz mu hazırlanıyor?

Ayakkabı kutusundaki paralar için sahte makbuz mu hazırlanıyor?
Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinden ayakkabı kutusu içerisinde çıkan 4.5 milyon Euro için sahte makbuz mu hazırlanıyor?
Deniz Feneri Davası'nda yapılanların aynısının Yolsuzluk ve Rüşvet Davası'nda yapılacağı, “sahte makbuz” basıldığı iddia edildi. Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinden ayakkabı kutusu içerisinde çıkan 4.5 milyon Euro ile İmam hatip yapılacağı iddia edilmiş ancak, hiçbir belge-bilgi ortaya çıkmamıştı.
 
Deniz Feneri Davası'nda da paralar için makbuzların sonradan kesildiği savcılar tarafındna ispatlanırken Almanya'daki uzmanlar bağış makbuzlarının aynı elden birkaç gün içerisinde çıktığını kriminal incelemede tespit etmiş, Türkiye'deki savcılar da makbuzların üzerlerinde yazan isimlere ödeme yapılmadığını yapıldıysa da makbuzda yazan rakamla örtüşmediğini belgelemişti.
 
CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Ayakkabı kutularından çıkan para bağışmış... Makbuzları varmış... Bana gelsinler ben bir saat içinde bin tane makbuz keseyim” demişti. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com