Ayakkabı Yaz Fuarı sektörün yüzünü güldürdü

Ayakkabı Yaz Fuarı sektörün yüzünü güldürdü
Ayakkabı, çanta sektörü yaz sezonunu İzmir’de açtı. Türkiye ayakkabı üretiminin önde gelen firmaları, 5 – 8 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenen Ayakkabı Yaz 31. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı’nda buluştu.

Ayakkabı, çanta sektörü yaz sezonunu İzmir’de açtı. Türkiye ayakkabı üretiminin önde gelen firmaları, 5 – 8 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenen Ayakkabı Yaz 31. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı’nda buluştu.
İran ve Azerbaycan’dan gelen yaklaşık 50 kişilik alım heyeti, yeni işbirlikleri için İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen Ayakkabı Yaz Fuarı’nı ziyaret etti. Fuarı ziyaret eden alım heyetlerinin konaklama ve şehiriçi transfer masrafları İZFAŞ tarafından karşılanıyor. Fuarın ilk iki günü yurt dışından 18 ülkeden (ABD, Almanya, Azerbaycan, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Ermenistan, Filistin, Hollanda, Irak, İran, Israil, İtalya, KKTC, Lübnan, Özbekistan, Romanya, Rusya, Suriye ve Yunanistan) ve yurt içinden 61 ilden (Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütayha, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yozgat ve Zonguldak) gelen ziyaretçiler ayakkabı, çanta 2012 ilkbahar – yaz modellerini vitrinlerden önce yakından görme, inceleme ve satın alma şansı yakaladı.
Profesyonel ziyaretçiye ve yerli yabancı ticari alım heyetlerine yönelik olarak gerçekleşen fuar, gelecek sezonun ayakkabı, çanta modasına yönelik ipuçları verdi. 2012 sezonunun yaz modellerinin sergilendiği fuarda, özellikle pembe, bordo ve yeşil renklerin öne çıktığı gözlendi. Babetlerin yerine ise yüksek topuklu ayakkabılar dikkat çekti. 15.000 m2 alan üzerinde 146 firmanın katılımı ile düzenlenen Ayakkabı Yaz Fuarı 8 Ocak Pazar akşamı saat 19:00’da sona eriyor. Fuarda bay-bayan-çocuk ve spor ayakkabı, terlik modelleri ile çanta, bavul, cüzdan ve kemer tasarımlarını üreten firmalar yer alıyor. Ayakkabı Yaz Fuarı İZFAŞ tarafından İzmir Ayakkabıcılar Odası ve EGEAYSAD–Ege Ayakkabı Sanayicileri Derneği destekleri ile düzenleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com