Aydın Doğan hacca gidiyor

Aydın Doğan hacca gidiyor
Aydın Doğan 2006 yılında "polemik olur" diye gitmediği Hacca gitme kararı aldı.

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan, eşleriyle birlikte hac görevini yerine getirmek için bu hafta kutsal topraklara gidiyor.
 
Türk hacı adaylarının Mekke ve Medine'ye gidişi sürüyor. Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ve eşi Sema Doğan ile eski başbakan yardımcılarından Hüsamettin Özkan ve eşi Çiğdem Özkan da bu hafta Suudi Arabistan yolcusu. Doğan ve Özkan aileleri, kutsal görevlerini yerine getirerek hacı olacaklar. Aydın Doğan'ın özel uçağıyla çıkılacak yolculuğun bir hafta süreceği öğrenildi.

POLEMİK OLUR DİYE GİTMEMİŞTİ
Aydın Doğan 2008 yılında Zaman Gazetesi'nden Nuriye Akman'a verdiği röpörtajda şunları söylemişti: 'Hacca gidecektim ben ablam Nuran'la beraber.
 
AKP iktidara gelince ablam dedi ki 'Sen gelme benimle.' 'Neden gelmeyeyim?' dedim. 'Şimdi bunu polemik yaparlar. Derler ki AKP iktidara geldi de hacca gitti. Ben gideyim' dedi. 'Ya abla tek başına sen nasıl gideceksin?' 'Ben giderim, arkadaşlarım var' dedi. O gitti, ben kaldım. 'Ne zaman gideceğim peki ben?' dedim. Dedi ki: 'Bunlar iktidardan gittiğinde gidersin.' Dedim ki 'Bunlar uzun süre iktidardan gitmeyecekler galiba.' O zaman 'Gizli git' dedi. Ertuğrul ile umreye gitme programım yok. Hac programım Allah nasip ederse her zaman var. Ama ne zaman gideceğimi söylemem.' (KKK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com