Aydın Doğan'ın İnce Planı

Aydın Doğan'ın İnce Planı
Aydın Doğan, medyasını satmaktan vazgeçti. Bunun nedeni, yargı kararlarının lehine çıkması ve yaklaşan seçimlerde bir koalisyon hükümeti kurulması ihtimali...

Doğan Medya şirketlerinin satışında son durum

Yılan hikayesine dönen “satılıyor-satılmıyor” denkleminde ayın 12'sinden sonra yeni bir karar alındığına dair net bilgiler geliyor.

Aydın Doğan, kızları, damadı Yalçındağ ve Ertuğrul Özkök'ün katıldığı son toplantıda, iddialara göre; “Yargı bizden yana görünüyor, seçime kadar oyalar ve hele bir de koalisyon çıkarmayı başarabilirsek, yola devam ederiz” kararı çıktı!

Sevgili dostlarım, bilgiyi veren kaynak çok sağlam ve birçok toplantıda yer almış bir “akıl hocası”! Satarsın, satmazsın ona karışmam ama bildiğim iki şey var; birincisi, bu şirketler halka açık, doğru düzgün bir açıklama yapın, yatırımcılar mağdur olmasın; ikincisi ve en önemlisi, koalisyon gibi hayaller üzerine strateji kurup, size yatırım yapanların parasıyla efelik yapmayın. Ne diyelim hayırlısı olsun ve en önemlisi amatör yatırımcıların parasını korumakla görevli kurumlar yaşananlara karşı daha uyanık olsunlar. Halkın parasıyla devlete efelenmek olmaz!

Yiğit Bulut, Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com