Aydın'da Öğretmenlere ‘Ballı' Kutlama

Aydın'da Öğretmenlere ‘Ballı' Kutlama
24 Kasım öğretmenler günü tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Aydın’da sahibi emekli bir öğretmen olan bal firması öğretmenlere yönelik bir kampanya başlattı

24 Kasım öğretmenler günü tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Aydın’da sahibi emekli bir öğretmen olan bal firması öğretmenlere yönelik bir kampanya başlattı.
Öğretmenlerin gününü bir çiçek yerine binlerce çiçekten toplanmış bal ile kutlamayı düşündüğünü belirten Altın, Öğretmenler günü dolayısıyla eğitime hizmet verenler için yüzde 20 indirim uyguladıklarını belirtti.
Aydın’da faaliyet gösteren, kendisi de emekli öğretmen olan Dikmen Bal’ın sahibi ve Aydın Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Zeki Altın, geçen yıl başlattıkları öğretmenlere özel indirimi bu yıl da uyguladıklarını belirtti. Öğretmenle günü dolayısıyla özel hazırlattığı “Öğretmenim” başlıklı afişi de iş yerine asan Zeki Altın afişte “Karanlık dünyamızın ışığı sensin. Yazmayı okumayı senden öğrendik. Öğrettiğin her harfe bir çiçek vermek isterdik. Ama… Bir çiçek yerine binlerce çiçekten topladığımız Dikmen Bal ürünlerini size indirimli veriyoruz. Saygılarımızla” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com